Шукати роботу в Україні тепер ще легше та безпечніше

Jooble — агрегатор, завданням якого є збирати вакансії різних сайтів, компаній, джоббордів і публіковувати на своєму сайті для того, щоб люди могли шукати всі вакансії на одному порталі. Якщо є сумніви чи переживання, що Ви можете стати обдуреними через шахраїв, то Вам необхідно використовувати такі пошукові системи вакансій.

Jooble надає великий вибір пропозицій про роботу в Україні і, в той же час, сильно заощаджує час пошуку. Пошукова система вакансій є перевіреним сайтом, який переконує тим, що зникає необхідність відвідувати інші сайти: правдиві та якісні вакансії зібрані тут. В Україні на сайті ua.jooble.org близько 150 000 вакансій і щодня ця кількість збільшується. Тому абсолютно будь-яка людина може стежити за надходженнями та обирати найвідповідніші для себе. Алгоритм роботи агрегатора така: здобувач, коли знайшов і вибрав цікаву пропозицію, натискає на неї та перенаправляється на сайт, де розташована вакансія, у якій існує функція «Надіслати резюме».

Чудовим розширенням Jooble є пошук роботи за кордоном. Оскільки сайт працює у більш ніж 60 країнах, відсоток вибору підходящої вакансії дуже великий, а також можна порівняти ринок праці в Україні з іншими країнами.

Найголовнішие завдання пошукових систем вакансій — отримання роботи легко, безпечно та як можна швидше, а також поширення інформації про нові доступні вакансії. Кожен день персонал Jooble перебуває в пошуках нової співпраці, партнерства, завжди розвивається та прокладає шлях до нових країн. Безумовно, перед тим, як вакансії індексуються (з’являються на сайті), вони піддаються дуже серйозному, ретельному та суворому контролю, щоб упевнитися в якості вакансій, відкидаючи підозрілі пропозиції з метою уникнути дублювання і, зрозуміло, вберегти здобувачів від шахраїв.

На превеликий жаль, людей дуже часто обманюють при пошуці роботи, особливо школярів і студентів. І ми, як споживачі різних ресурсів, не хочемо, щоб це відбувалося, але часто страх перед цим так сильно нас збиває, що ми не хочемо або не можемо більше нічого шукати, так як вже був жахливий досвід у подібних ситуаціях.

Найголовніше – вірити собі та своїм силам, намагатися дійти до поставленої мети, йти вперед, не оглядатися назад і прагнути отримати найкращу роботу, від якої можна буде отримувати не тільки хороші гроші, але й велике задоволення.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →
 • Vladimir

  Сайт ще дуже сирий. Напишіть у пошуку Системний адміністратор, мало того що рос. більше знаходить Системный администратор, так ще й знаходить Адміністратор готелю тощо…

  Радує що є українська.

 • Personal Jesus

  Я б зрозумів якби рекламний матеріал стосувався тематики порталу, але цього я не розумію https://uploads.disquscdn.com/images/d5c011c8900cf1fba13bd3ad0181385f8a9b6746760428d65b7df3e61410482b.jpg

  • golfimbul

   Playua піклується, щоб читачі могли собі знайти хорошу роботу і мали багато грошей на ігри ;)

   • Oleh Kulikov

    Ух, як швидко викрили наш план.

 • Mikots

  А чи не могли б PlayUA почати якось позначати рекламні/спонсорські матеріали? Теґами там відповідними, чи примітками на початку або в кінці статті. Не дуже ок, коли матеріали із власною самостійною думкою автора ніяк не відмежовуються від замовних/проплачених. Бо то є джинса і в культурному середовищі вважається поганим тоном.

  • Oleh Kulikov

   Так вони ж і були позначені ще задовго до появи цього коментаря!
   Не знаю, правда, як це видно на мобільних платформах, але на декстоп-версії сайту все давно гаразд.

   • Mikots

    А. Перепрошую. Читаю з десктопу. Сліпий, видно :)

 • Vesuvius22

  І – Ігрові новини)))