Склад колекційного видання The Last Guardian

Вже за кілька днів світ побачить одна з найдовгоочікуваніших ігор в історії індустрії. Знаходячись в розробці з далекого 2007-го року, пригода The Last Guardian потрапить на полиці PlayStation Store вже 6 грудня цього року.

А поки всі фанати тремтять в нервовому очікуванні, на офіційному каналі PlayStation з’явилося видиво з розпакуванням колекційного видання гри, участь в якому взяв сам Сюгей Йосіда – президент і генеральний директор Sony Worldwide Studios.

За кругленьку суму в $120 ви отримаєте: фізичну копію гри в металевому кейсі, великоформатний альбом з концепт-артами, код на завантаження оригінального саундтреку (що згодом з’явиться й на iTunes), наклейки та колекційну фігурку з головними героями.

Залишається сподіватись, що за 9 років розробки гра не розгубила всього того, за що мільйони ґеймерів полюбили її ще з першого погляду.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Дмитро

    маючи певні справи з колекційками ігор, пожу впевнено скажати що Український ринок в цьому плані майже мертвий, окрім одиниць людей попит просто нульовий… нажаль(

    • Hedera helix

      Тут би просто гру на розпродажі купити, а Ви за колекційне видання говорите… Не дивно, що ринок мертвий.