Skywind – щоденник розробників #3

Фанати TES III Morrowind невпинно працюють над проектом Skywind. Нагадаємо, що метою цієї клопіткої праці десятків фанатів рольової серії про Древні сувої є відтворення усього контенту легендарної третьої частини на рушій TES V Skyrim. Із нового щоденника розробників ви можете довідатися про те, що вже готово, над чим ще працюють, і що вже доведено до пуття. Особливо нас вразило те, з якою відданістю ці фанати поставилися до створення музичних композицій до гри. Сотні композиторів надсилали свої саундтреки на розгляд авторів проекту. Чимало з них були відсіяні протягом останнього року. Залишилися тільки ті, яким найкраще вдається відтворювати стиль Джеремі Соула у своїх творіннях. В оригінальній грі було близько двадцяти аудіотреків. І, хоча музика у TES III Morrowind звучала надзвичайно приємно, мала кількість композицій, так би мовити, кидалася у вуха. У остаточну версію Skywind увійде щонайменше 3 години музики. Це, товариство, неабищо.

Якщо маєте відповідні навички і бажаєте долучитися до розробки, завітайте на форум The Elder Scrolls Renewal.

Головне тепер – щоб “бесідка” не спробувала закрити цей проект, адже своєю якістю він цілком може “переплюнути” усе, що вони могли задумати для TES VI.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  А я думаю це творіння збере менше шанувальників ніж моровінд або скайрім. Просто переважна більшість шанувальників моровінду просто вже покинули грати в ігри, а багато шанувальників скайріму не звернуть увагу на перевидання моровінду. Втім можливо я помиляюсь.

  • Я фанат Морровинда, но ниразу не играл в Скайрим, только в Обливион побегал пару часов. Жду с нетерпением это перевоплощение на новый движок.

 • PATRIOT_KR

  Цікаво, вони зроблять грошей на цьому?

  • Mikots

   Ні. На їх сайті прямим текстом сказано, що це некомерційний мод.

   • Nick Oros

    Але пожертви приймають індивідуальні члени колективу на своїх каналах.

 • sixshooter

  Ну роки за 2-3 побачимо бету може, це по оптимістичним прогнозам. Тут робота дйісно астрономічного масштабу. Блек месу робили шось 6 чи скільки там років?:-)