Skywind – щоденник розробників #3

Фанати TES III Morrowind невпинно працюють над проектом Skywind. Нагадаємо, що метою цієї клопіткої праці десятків фанатів рольової серії про Древні сувої є відтворення усього контенту легендарної третьої частини на рушій TES V Skyrim. Із нового щоденника розробників ви можете довідатися про те, що вже готово, над чим ще працюють, і що вже доведено до пуття. Особливо нас вразило те, з якою відданістю ці фанати поставилися до створення музичних композицій до гри. Сотні композиторів надсилали свої саундтреки на розгляд авторів проекту. Чимало з них були відсіяні протягом останнього року. Залишилися тільки ті, яким найкраще вдається відтворювати стиль Джеремі Соула у своїх творіннях. В оригінальній грі було близько двадцяти аудіотреків. І, хоча музика у TES III Morrowind звучала надзвичайно приємно, мала кількість композицій, так би мовити, кидалася у вуха. У остаточну версію Skywind увійде щонайменше 3 години музики. Це, товариство, неабищо.

Якщо маєте відповідні навички і бажаєте долучитися до розробки, завітайте на форум The Elder Scrolls Renewal.

Головне тепер – щоб “бесідка” не спробувала закрити цей проект, адже своєю якістю він цілком може “переплюнути” усе, що вони могли задумати для TES VI.

 

Читайте також

The Elder Scrolls рятує життя

Творці TES Online: Morrowind показали ключові місця Вварденфеллу

The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде у червні

Skywind: назад у Вварденфелл

Оновлення TES V: Skyrim Special Edition робить гру стабільнішою

The Elder Scrolls IV: Oblivion святкує своє десятиріччя

Святкові знижки наближаються

Для глобального моду Skywind вже озвучують діалоги

 • jaguar_arx

  А я думаю це творіння збере менше шанувальників ніж моровінд або скайрім. Просто переважна більшість шанувальників моровінду просто вже покинули грати в ігри, а багато шанувальників скайріму не звернуть увагу на перевидання моровінду. Втім можливо я помиляюсь.

  • Я фанат Морровинда, но ниразу не играл в Скайрим, только в Обливион побегал пару часов. Жду с нетерпением это перевоплощение на новый движок.

 • PATRIOT_KR

  Цікаво, вони зроблять грошей на цьому?

  • Mikots

   Ні. На їх сайті прямим текстом сказано, що це некомерційний мод.

   • Nick Oros

    Але пожертви приймають індивідуальні члени колективу на своїх каналах.

 • sixshooter

  Ну роки за 2-3 побачимо бету може, це по оптимістичним прогнозам. Тут робота дйісно астрономічного масштабу. Блек месу робили шось 6 чи скільки там років?:-)

Популярне