Skywind – трейлер західного нагір’я

Команда TES Renewal Project активно працює над проектом Skywind, метою якого є перенесення неповторного світу TES III Morrowind на більш сучасний рушій п’ятої частини Древніх сувоїв. Періодично вони тішать нас ось такими короткими трейлерами, які демонструють локації зі знайомого світу. Якщо вірити чуткам, розробникам цього глобального моду просто-таки довелося додати до світу усіляких елементів топографії, яких не було в оригінальній грі. Причиною тому стала любов Bethesda до обмеження творчого потенціалу фанатів. От ентузіастам і доводиться вигадувати способи перевтілити Morrowind, не накликавши на себе при цьому гніву “бесідки”. Саме тому (а ще й з естетичних міркувань) знайомий острів Варденфел обростає геологічними формуваннями, яких в оригінальній грі не було.

Читайте також

Стрім Divinity: Original Sin 2 | ЗАПИС

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Творці TES Online: Morrowind показали ключові місця Вварденфеллу

The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде у червні

Skywind: назад у Вварденфелл

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

Скільки треба модів Skyrim для відтворення трейлеру «Гри престолів»?

 • mychaelo

  Если честно, они там внесли уже столько отсебятины, что их творение язык не поворачивается назвать “Морроувиндом”.

  • Titan_SmithZz

   А чого ти хотів, якби це робили самі “беседчики”, то тоді можливо вони б відтворили оригінальні локації із морровінду, а так… це ж по суті глобальний мод до скайриму, а не окрема гра. Як на мене, ми повинні дякувати тим хлопакам, за те що вони витрачають свій час і гроші на перенесення легендарної гри на новий рушій, тож будемо вважати ці локації так би мовити dlc, що додає їх ;D

   • mychaelo

    Я поступаю проще и в таких случаях никого не благодарю, а просто не играю в (по моему личному мнению) “глумление над классикой”. Как контр-пример могу привести Black Mesa – вот там молодцы, хорошо сделали (хотя о Зен они всё равно запнулись).
    По поводу Морроувинда на новом движке – уже был нелегальный Morroblivion и есть легальный OpenMW, правда в случае OpenMW придётся подождать ещё пару лет, когда к нему прикрутят графониум.
    В целом же Морроувинд всегда (ну почти всегда, были и времена, когда восхищались его ртутной водой) ценился не за графониум, а за “атмосфэру”. И вот эта отсебятина с каньоном Зайон возле Балморы как раз всю эту “атмосфэру” и гробит.

    • Titan_SmithZz

     Частково, я з тобою згоден, однак у цей проект я всеодно зіграю, адже хочеться пройти стару добру морру на новому рушії. Й тим більше, я ж не буду весь час сидіти у тому каньйоні, Він же не головна родзинка гри, у моррі й так була велика за розмірами карта, тож я думаю, що вони її відтворять у натуральну величину (не будуть сильно змінювати). А ще є такі люди, для яких графон не на останньому місті (такі як я), тож мені буде приємно помилувати око цими краєвидами. Знаєш, від однієї локації гра сильно не змінюється. Але це суто моя думка, і я не збираюсь її комусь нав’язувати, бо впевнений, що є люди які зі мною погодяться. А є і такі що погодяться з тобою. У кожного різні думки й різні погляди.

     Однак погодься, що було б приємно зіграти у легендарну морру на новому рушії.

 • Nick Oros

  Тут дуже важливо затямити кілька речей:
  1) На певному етапі розробки “бесідка” натякнула хлопакам, що треба, аби ігри не були ідентичними. Інакше адвокати Zenimax відберуть Skywind;
  2) Коли один із творців Skywind залив ролик, у якому були змінені рельєфи, на Ютуб, то у багатьох фанатів Моровінду з’явився дупобіль через “отсебятину”. Тоді той самий чувак зарендерив такий самий ролик, але вже без доданих геологічних формувань (там були базальтові скелі) – виглядало порожньо.
  До чого я веду. Світ Моровінда створювався 15 років тому. У грі багато порожніх локацій з поодинокими деревцями й скелями. Якщо це просто перенести один в один, то повірте, для сучасної гри це виглядатиме бідно. Тому я хвалю команду Skywind за урізноманітнення локацій. Повірте, вони не змінюватимуть Вівек, Балмору, Ґнісіс та інші пам’ятні міста. Але додадуть унікальних ландшафтних особливостей (як от у цьому ролику, де помітна яєчна шахта біля Калдери з тріщинами, з яких йде пар).
  3) Із новими пейзажами навіть таким фанатам, як я, які пройшли Моровінд сто тисяч разів (мені навіть перстень Moon-And-Star виготовили на замовлення), буде цікаво знов досліджувати Варденфел. Я вже не буду знати, що мене чекає за кручею. І це круто.

  • mychaelo

   У грі багато порожніх локацій з поодинокими деревцями й скелями.

   Вулканический же остров, потому и Ashland, и пылевые бури. Хочется зелёной травы и розовых гуаров – милости просим на Grazelands. А фояды — это проходы от практически ежегодных лавовых потоков, там не место растительности и “сложному” ландшафту.

   • Nick Oros

    Я говорю про ті місцини, які бідні просто тому, що вік гри такий. Навіть на сході острова, в районі Ґрейзленд, де усе наче зелене й сонячне в оригінальній грі було кілька деревцят, кущиків, пагорбів, і…. все. Якщо це перенести на новий рушій один в один, то буде дуже дуже порожньо.

    А ти подивися трейлери. Ніхто й не робить поля зеленої трави. А базальт і каньйони – цілком логічні утворення. А трава і зелень залишаться у регіонах Ґрейзленд, на Узбережжі Азури, а також на Аскадійських островах.

    Ось, глянь. Узбережжя Азури. Ну гарно ж! https://www.youtube.com/watch?v=Hk77LXQopiY

    • mychaelo

     Посмотрим, что у них получится в конечном итоге

     • Nick Oros

      Побачиш, буде круто ) А що буде не круто, те поправиться модами )

 • Василь Терлецький

  І все таки хотів би дізнатися хоча б орієнтовну дату релізу.
  Я не грав в оригінальний Моровінд проте хотів би. І хотілось би спробувати її на більш сучасному рушії, з привабливою картинкою.

 • PATRIOT_KR

  Оригінал так і не пройшов, на жаль. Буду чекати цей глобальний мод. Виглядає чудово.

 • electrino

  Лише заради краєвидів хочеться пограти)

 • Jaroslav Shvets

  Хто знає коли це диво може появитися на світ?

  • electrino

   Коли буде готове. (с)
   #пожартував

   • Jaroslav Shvets

    Чому пожартував? Я б невідмовився пограти в Моровінд на новому рушії, навіть як що його злегка перемалюють і поміняють.

 • Oleg Romanchyck

  Бавився в цей шедевр в 2004 році рівно 10 років назад коли мені було 15, ну що я можу сказати це шедевр сюжетна лінія, краєвиди, ландшафт все дуже красиво захоплююче і дуже цікаво…потратив на цю гру приблизно 4 місяці свого життя оскільки проходив практично всі побічні місії, про що зовсім не шкодую) зараз ігор аналогів моровінду немає і думаю не буде…грав і облівіон і скайрім дуже радує, шо бесесда продовжує серію ігор в дусі МОР-ки і надіюсь вони будуть продовжувати в тому ж дусі, але моя субєктивна думка що моровінд був створений з душою відчувалось це(як ми всі знаємо він повністю вручну створювався і кожен камінь ставили дизайнери вручну чого немає ні в облівіоні ні в скайрімі)..думаю багато сучасних геймерів собі б головову зламали цією грою оскільки зараз подібного взагалі немає і йти на якись квест без маркерів на карті, а лише написано “йди поки сонце не сяде і коли сягнеш закинутої печери на розгалуженні доріг поверни ліворуч а тоді йди поки не побачиш велику гору, коли дійдеш до гори там буде стояти темний ельф він тобі дасть ключ ітд” хоча мені подобається і той же відьмак але це інше..думаю альтернативи моровінду немає зараз…тому до чого це я вів… дуже радує що от хлопці зайнялись дійсно такою вартісною справою і я обовязково зіграю в цю гру згадаю дитинство оскільки це перша гра яку хочеться згадати напевне)

Популярне