Стала відома дата релізу Heroes of the Storm

Blizzard Entertainment назвала офіційну дату релізу своєї F2Play MOBA — Heroes of the Storm. Гра вийде 2 червня цього року для Windows та OS X. Також компанія повідомила, що забавка переходить у стадію відкритого бета-тесту 19 травня.

Heroes of the Storm — гра у жанрі БаМБА, де на полі бою зустрічаються різні персонажі зі всесвітів ігор Blizzard. В одній команді можуть зустрітися Діабло, Джайна (WarCraft), Джим Рейнор (StarCraft) і тому подібні персонажі. До повноцінного релізу у гру обіцяють завести більш ніж 30 героїв та 7 бойових арен.

Чи є ще такі люди, яким Blizzard не надіслала запрошення на бету чи альфу? Як вам гра?

Читайте також

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Blizzcon 2017 DLC — PlayNews #307

Blizzcon 2017

BlizzCon 2017: Heroes of the Storm

Heroes of the Storm

Blizzard забанила користувачів, які використовували ботів

World of Warcraft: Legion

Не буде вам ніякого Diablo IV на BlizzCon 2017

 • Oleg Vitvitski

  Гравець ліги із стажем у 3 роки. Мені гра сподобалась, вона проста, різноманіття карт а також старі улюблені герої із світів блізард. Вона набагато простіша за лігу чи доту, тому її осилить людина яка немає особливих навичок і практики у мобах

 • Tembel

  Чи є ще такі люди, яким Blizzard не надіслала запрошення на бету чи альфу? Як вам гра? Прохання оцінити гру тим, хто в неї не грав?

  • freexomka

   Це два різні питання)

 • fenix2034

  Гра мені сподобалась. Раунди проходять динамічно. Різноманіття карт не дозволяє нудьгувати. Купа найрізноманітніших персонажів з найвідоміших всесвітів. Хоча їх і не багато як в Доті чи ЛоЛі, але це питання часу, адже у всесвітах Blizzard є ціла купа вельми колоритних персонажів. В ній не має магазину з цілою купою речей, різних рун і т. д. Тому навіть новачок зможе в ній швидко освоїтися (та й навчання тут толкове, розповість все від А до Я). Рекомендую всім, хто хоть трішки грає в жанр МОВА.

 • Grub

  гра динамічна, не довгі ігри, нагадало blood line chempions, хоч і багато карт(порівнянно з іншими моба), але усі вони якісь однотипні. коли граєш один то взагалі нудьга смертельна(хоч в доті і не так нудно). після 4500 годин в дота, можу сказати що хотс краще ніж дота в плані гра для фану, а не задротства. а тим більше що гру роблять блізи, то на 7 картах думаю вони не зупиняться

 • Анатолий Злыдень

  Після семи сотень годин у ДотА із задоволенням переїхав до ХотС. Спільнота у грі набагато приємніша за дотерську. Тут ви не знайдете людей із сумнівними інтелектуальними здібностями, що жартують про чужих матусь.

Популярне