Стала відомою дата виходу Mafia III

LOWRS

Компанія , сумісно з Hangar 13, оголошують, що очікувана всіма Mafia III побачить світ вже 7 жовтня 2016 року. Цій визначній події було приурочено ще один трейлер, в якому розкриваються нові подробиці сюжету і детально презентують місто в якому розгортатимуться події.

Варто зауважити, що, окрім стандартної комплектації, всі фанати матимуть можливість придбати Mafia III Deluxe Edition, з сезонною перепусткою в комплекті, та Mafia III Collector’s Edition до якої входитиме: копія гри, сезонна перепустка, саундтрек на вініловій платівці, арт-бук, високоякісні ілюстрації та багато іншого.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Лицева анімація прекрасна. Може Mafia III не буде найкращою Мафією, але, судячи з ролику, музика у грі буде шикарна і дух того часу буде добре передано, а цього мені достатньо, щоб насолодитись.

  Мені чомусь Lincoln Clay, дуже нагадує Карателя, після Шибайголови)

  • PaShKoMeTR

   підтримую. не розумію, чому всі ниють, що буде не торт. поки що гра виглядає дуже крутою

   • Ниють, в більшості, через те, що гра не зовсім та Мафія, яку від неї чекали, фанатів зрозуміти можна. Але це не міняє того, що гра може бути хорошою.

    • PaShKoMeTR

     а чого чекали? щоб вже ВТРЕТЄ розповідали про италійську мафію? хіба це не деградація? я вважаю, що так. і розробники розуміли, що сидіти на одніх італійцях – це не вихід