Станьте частиною BlizzCon 2015

JDETAP0V4BP21400634340553

З 6 по 7 листопада в місті Ірвайн на Каліфорнійщині (США) відбудеться епічне дійство — BlizzCon 2015.

BlizzCon — свято для всіх шанувальників ігор Blizzard Entertainment. Усі, у кого не буде можливості приїхати на конференцію, зможуть подивитися трансляцію цього заходу завдяки «віртуальному квитку на BlizzCon», який можна придбати на сайті. За допомогою віртуального квитка гравці з усього світу зможуть опинитися у перших лавах на заходах салону BlizzCon. Трансляція вестиметься у високій якості відразу по двох каналах. Вас чекають круглі столи з розробниками, ексклюзивні інтерв’ю та яскраві конкурси. Ведучим заходу цього року стане письменник, актор і яскравий представник ґік-культури Віл Вітон (@wilw).

Придбати віртуальний квиток на BlizzCon 2015 можна за $39,99. З його допомогою можна протягом двох днів дивитися пряму трансляцію заходів на салоні і не тільки. Ось, що на вас чекає:

  • Круглі столи з розробниками: стежте за найсвіжішими новинами у прямому ефірі. Розробники ігор розкажуть про те, як просувається робота над вашими улюбленими іграми Blizzard: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone, Heroes of the Storm і Overwatch.
  • Конкурси спільноти. Не пропустіть легендарні конкурси костюмів і талантів на BlizzCon, які проводитимуться в п’ятницю ввечері. Ведучим заходу стане письменник, учасник інтернет-дискусій, творець передачі TableTop і герой фанатів ґік-культури Віл Вітон.
  • Ексклюзивні інтерв’ю. Крім головних новин на вас чекають цікаві інтерв’ю з розробниками Blizzard, присвячені процесу роботи над іграми.
  • Церемонія закриття. Після двох днів, повних ігрових і кіберспортивних подій, не можна не відсвяткувати всі великі й малі звершення на церемонії закриття, яку зможуть подивитися всі володарі віртуальних квитків.
  • Повтори відео за запитом. Пропустили важливий фрагмент бесіди з розробниками? Хочете заново побачити найцікавіші моменти? Якщо у вас є віртуальний квиток на BlizzCon, трансляції з головної сцени і з круглих столів можна буде переглядати протягом двох тижнів по закінченні салону.
  • Внутрішньоігрові подарунки. В якості приємного бонусу всі гравці, купивши віртуальні квитки, отримають внутрішньоігрові сувеніри з BlizzCon для низки ігор Blizzard.

Віртуальний квиток на BlizzCon буде дійсно вартий витрачених коштів, і принесе вам море задоволення та приємних вражень.

Читайте також

Нове доповнення до Hearthstone уже вийшло!

Hearthstone: Kobolds and Catacombs

Підсумки The Game Awards 2017

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Тепер можливостей стати кіберспортсменом в Overwatch ще більше!

Overwatch Contenders

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

Цінепад у Battle.net з приводу Чорної п’ятниці!

Overwatch

Blizzcon 2017 DLC — PlayNews #307

Blizzcon 2017

World of Warcraft: Battle for Azeroth міститиме ігроладні елементи RTS

World of Warcraft: Battle for Azeroth
  • Придбав би, якби були гроші. Ідея цікава не тільки у плані, що можна слідкувати за всіма подіями онлайн, а ще і можна отримати ігрових маніунтів у WoWці. Ці маунти через декілька років коштуватимуть тисячі доларів, якщо не більше.

Популярне