Star Wars: The Force Awakens — тизер

Зоряні війни, як не крути, кіно надто епічне аби проходити повз. До того ж режисером 7-го епізоду є відомий фантаст Джей Джей Абрамс, що ще більше підігріває очікування фанів зоряного епіку. Пропонуємо вашій увазі перший тизер Star Wars: The Force Awakens:

Прем’єра фільму очікується в грудні 2015-го.

Читайте також

Огляд Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Star Wars: Battlefront II

У Star Wars: Battlefront II (2005) повернули онлайн-баталії

Star Wars: Battlefront II (2005)

Трейлер та системні вимоги Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

Star Wars Battlefront II: трейлер, дата виходу та режими

Secret World Legends — нове життя для потойбічного світу

Дедпул позаздрив би такому тизеру Destiny 2

ЩоВКіно: Грудень 2016

 • Taras Fostiak

  Це не той трейлер, який показували у кінотеатрах.. і дуже шкода. бо той крутіший!

 • Mikots

  Навряд буду оригінальним, але з цієї світлової ґарди хочеться спочатку сміятись, а потім, відсміявшись і усвідомивши, що то СПРАВДІ буде у сьомих Зоряних війнах, ще трохи поплакати. Кілька днів. Ну нащо вона може знадобитись там?? Тільки ж заважати буде при рубанні ворогів. Блін!
  P.S.: але далі чекаю, із надією на краще.

  • Теж, коли побачив, то сміявся. Дійсно, навіщо вони її приліпили, коли хотіли би зробити гард, то у всесвіті є матеріали що тримають ударі світлового меча і без спецефектів, а так воно якось дурнувато виглядає.

 • Це як MS без Гейтса, як Apple без Джобса, я Sneakers без солi, як html без css, як Ubisoft без 1000 патчей та дурних DLC, як гарна дiвчина з … замість …, ну ви мене думаю зрозуміли :)

 • Запізнились ви трохи.
  По темі: не розумію нащо так модифікувати світловий меч

 • Interzeroid

  Прочитавши коментарі, я зрозумів, що “Зоряні війни” – це вже не торт. Чому? Ну а як же ж – там гарда з’явилася у меча! Так що все – фільм відстій, “Зоряні війни” вже не торт і взагалі так страшенно понівечили такий клясний всесвіт! Настав час писати Джорджу Лукасу петицію з вимогою, щоб він відібрав права!

  • Mikots

   Ну так ясно шо не торт! Вони понівечили ікону!!!1!!1!11 — мав би я тут написати, ага?) Нє, по недовгих роздумах можу сказати, що ЗВ ніколи і не брали реалістичністю і логічністю. То не їх фішка. Кіношні ЗВ — суперова космічна казка і, схоже, такою вона і залишиться. Що є добре. Але така дурня типу ґарди трохи ріже око мені, як шанувальнику попередніх фільмів зокрема і всесвіту ЗВ в цілому. Можна то зараховувати до фанатських придирок, якшо хоч. Он епізоди І-ІІІ багато матюкали, а вони (теж не у всьому, правда) дуже норм. :)
   Та й треба, як мінімум, дочекатись самого кіна і вже тоді вирішувати, чи кидатись гнилими помідорами.

   • Interzeroid

    Ти просто не розумієшшш!! Це гарда! Це неканонічно і це повністю руйнує весь фільм!

    • Mikots

     Ну добре. Вже практично вірю, практично відчуваю, що фільм зруйнований. Єретика Джа-Джа Абрамса на привселюдну страту!! о/

 • Nazar Gomenyuk

  У цього афрокогось явно проблеми по фрейду, морда чорна – костюм білий.

 • Nazar Gomenyuk

  Сокіл має бути модифікований і побитий, інаше це не Сокіл.

 • Oleg Gello

  Дуже круто. Мені дуже сподобалася сцена з Х-подібними кораблями, виглядає реалістично. Було б класно якби вони не чіпали Skywalker’ів знову, а зробили б фільм про інших песонажів/сім’ю. Але це було б тільки вишенькою на торті :)

 • Tony Lain

  От всі ниють про гарду, а як на мене виглядає круто і оригінально. Катани замінили на бродсворди ) А що до канону от вам посилання http://starwars.wikia.com/wiki/Category:Lightsaber_variations Це ви ще лайтхлист не бачили )

  • Mikots

   (Сподіваюсь хіба, що не виглядає, ніби я тут холіворю:))
   Не знайшов на тій вікі аналогу. Найближче до показаного в трейлері знайшов у тому списку отут: http://starwars.wikia.com/wiki/Crossguard_lightsaber. В мечі за посиланням значно більше сенсу. Ним хоч поранити самого себе важче :))

   • Tony Lain

    Поранити себе можна будь яким мечем з того списку, якщо ти не носій сили. Плюс кожен форсюзер будує меч під свої потреби. Може в фільмі обгрунтують таку форму.

    • Mikots

     Можна себе поранити і кульковою ручкою, звичайно)) От сподіваюсь в тому числі на обґрунтування такої форми в фільмі, але сам поки придумати адекватне її застосування не можу. Ото і всього. Бо дійсно надіюсь, що фільм стане (особистою) Подією. Може не такою, як перше побачене кіно із саги, або як перша книжка з неї ж, але не рівня Термінатор 3.

Популярне