Старт бети Blood Bowl 2 та нове ігроладне відео

bb2

Blood Bowl 2, сиквел ігроїзації знаменитої настілки від Games Workshop, що поєднує в собі американський футбол та фентезійний світ Warhammer, дісталася до стадії бета-тестування. Гравці, які замовили гру в сервісі Steam, автоматично отримують доступ до тестування і можуть вже починати втоптувати противника в багряний від крові газон.

Приєднавшись до бети, ви отримуєте змогу створювати свої команди з доступних наразі ігрових рас, до ваших послуг люди, орки, скейвени і дворфи. Також вам відкриті всі багатокористувацькі ліги і можливість перенести створену в беті команду до релізної версії.

Після запуску обіцяють додати ще кілька рас, зокрема бретонців, яких можна побачити у цьому ігроладному видиві:

Бретонці більш схильні до бойових дій. Жертвуючи тактикою, вони буквально змітають ворога. Якщо в обіймі вашої команди є бретонці, ви можете не хвилюватись за видовищність двобою, проте коштують вони, відповідно, чималу кількість ігрової валюти. Хоча є і дешевші персонажі, “розмінні монети” на ігровому полі.

У разі замовлення Blood Bowl 2 просто зараз, ви отримуєте доступ до тестування мультиплєру, який стартує наступного тижня. Плюс, після релізу вам подарують доступ до однієї з двох бонусних рас — лісових ельфів або ящерів

Blood Bowl 2 виходить на PS4, Xbox One та ПК 22 вересня.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Esko

    Знаю що не в тему,но сьогодні отримав ключ від гри Total War: ARENA
    Ключ: Y9PRA-2XWTH-DDJGV