Стратегія «Козаки 3» зʼявилась у продажу

youtube

Сьогодні третя частина легендарної української серії ігор «Козаки» нарешті дісталася електронних полиць цифрової крамниці Steam. Спочатку зворотний відлік на сторінці забавки дав зрозуміти, що гра зʼявиться о 16:00 за київським часом, але цього не сталося, і за чотири години PR-менеджер GSC Game World повідомив про критичну помилку, через яку вихід гри було відкладено.

Новинка, як і «Козаки: Європейські війни», є історичною стратегією, події якої розгортаються у ⅩⅤⅡ–ⅩⅤⅢ ст. Розробники нарекли довгоочікувану забавку переробкою першої гри серії через повернення до оригінального ігроладу. Гра складається з пʼяти однокористувацьких кампаній та мережевого режиму.

Через політику крамниці Steam, яка намагається мінімізувати кількість попередніх замовлень, компанія GSC Game World вирішила віддати запланований для передзамовлення бонус безкоштовно всім гравцям, які запустять «Козаки 3» протягом двох тижнів відсьогодні. Бонусний набір під назвою Early Bird Pack містить додаткову однокористувацьку міні-кампанію, що стане доступною за два тижні після дня виходу, два ексклюзивні юніти та спеціальну позначку «Ранній птах», яку бачитимуть інші гравці.

Також ви можете придбати розширене видання, яке насправді є сезонною перепусткою. Власник Deluxe Edition автоматично отримує доступ до чотирьох доповнень, що вийдуть згодом. Ці доповнення міститимуть 6 однокористувацьких кампаній, 12 додаткових однокористувацьких завдань, 8 історичних багатокористувацьких битв та музичний супровід гри.

Крім того, GSC Game World обіцяє випускати безкоштовні оновлення, які додадуть у гру вісім нових націй, кожна з яких матиме власне музичне оформлення.

Розробники дотримали обіцянку випустити якнайменше вимогливу гру: для запускання вистачить навіть процесора сімейства Intel Core 2 Duo з тактовою частотою 1,6 ГГц, 2 ГБ оперативної памʼяті та інтегрованої відеокарти Intel HD Graphics 3000. А ось із багатоплатформністю щось не вийшло: 16 вересня перелік із трьох операційних систем — Windows, macOS і GNU/Linux — зник зі сторінки гри у Steam, де залишилась тільки операційка корпорації з Редмонда. Сподіваємося, відповідні релізи просто запізнюються.

Середня ціна дискової версії гри в українських Інтернет-крамницях складає близько 400 ₴, ключі для Deluxe Edition коштують близько 600 ₴. Steam хоче за гру з Early Bird Pack $12,59, за Deluxe Edition — $19,99, а термінальні мережі — 300 ₴ та 500 ₴ відповідно. На території Польщі споживачі можуть придбати колекційне видання, до складу якого входять сама гра, козацький тактично-кулінарний порадник, лист запорожців турецькому султану з передмовою від польського письменника та історика Яцека Комуди, який виступив консультантом гри, і фрагмент поки що неопублікованого роману Комуди «Самозванець: Московська розпусниця».

zawartosc_

Якщо ви забули, з чого починалася славетна серія, радимо почитати історію «Козаків». Якщо навпаки, ви дуже добре її знаєте, і вже хочеться іншого погляду на події тих часів, перегляньте статтю «Козаки в іграх окрім „Козаків“». До речі, користувачи YouTube вже з 15:00 почали публікувати свої нумограї, зокрема цей і цей, але не забувайте і про запис нашого стріму, що зʼявиться незабаром, та розіграш ключів у VK та FB.

Читайте також

Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World?

GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Нова українська ролівка Ardagor: Chronicles of Shadows перебуває в розробці

Підтримка «Козаків 3» триває: Майстерня Steam, GNU/Linux і macOS

GSC анонсувала друге доповнення до «Козаків 3» — «Сходження до слави»

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

 • Михайло

  Вже купив, враження поки самі позитивні.

 • BogdanBLv

  Щось я до кінця не зрозумів… це нова гра чи ремастер Козаків2?

  • Oleh Kulikov

   Це ремастер перших козаків, який чомусь називається, як нова гра.

   • Павло Скоропадський

    це у вас вона позиціонуєтсья як нова гра. GCS самі відразу заявили що к3 будуть як к1 у 3д

    • Перенесу DOOM II в 3D і назву DOOM 5

     • Володимир TooL Вітовський

      Коли огляд Дум 5?

     • wintermute

      Одразу після Quantum Break

     • Павло Скоропадський

      на здоров’я умнік

  • Shockwave-peter

   Та вони навіть баги з перших Козаків перенесли. Таке враження, що розробники просто зробили власний кривий графічний двигунець й натягнули його на код перших Козаків.

  • Людина Журбинка

   По-суті – це ремастер. На даний час просто купа багів. Таке враження, що в реліз пішов який dev-build. Баги настільки очевидні, що помітні з меню. З меню Карл!

   За що платять тестерам? Не ясно. Що робили люди на бета-тесті? Не ясно.

   • golfimbul

    які ж це баги видно з меню? є дрібні недопрацювання, але не критичні і грати вони не заважають

   • Павло Скоропадський

    бети не було

 • Shockwave-peter

  Це в жодному разі не повноцінний реліз. Типовий Early Access – купа багів й недоробок. Думаю может зроблю рефанд, не бачу, за що тут платити 27 євро.

  • Михайло

   Звичайно, а ось $12.59 USD нормальна за неї ціна.

   • ZeRM

    $7-10

    • Михайло

     А чого зразу не 1$ або безплатно?

     • ZeRM

      я написав адекватну ціну для України
      безплатно для бета-тестерів

 • Михайло

  Статистика продажів поки дуже хила:(

  • Oleh Kulikov

   SteamSpy видає сяк-так нормальні дані за 2 тижні, тож оцінити масштаби катастрофи можна буде аж у перші дні жовтня.

   • UterSC

    Взагалі-то 3-4 дні

    • Oleh Kulikov

     Воу, відстав від життя. Сергійко, значить, помітно проапгрейдив усе.

     • UterSC

      Та ні наче, з моменту релізу сайту той же Сергійко в твіттері писав якраз про 3 дні. Це час поки система співвідносить кількість гравців з копією на борту зі всією базою гравців. Так працює АРІ, два тижні ця інформація не може оброблятись, навпаки може бути прискорена в разі вдосконалення алгоритму.

     • Oleh Kulikov

      З цікавості сів порпатись по темі, від сьогодення аж до квітня 2015. Як виявилося, ситуація не змінилася надто сильно впродовж року+:
      – за 3 дні система збирає дані про наклад продукту (з максимальною похибкою)
      – в межах тижня аналізуються докладніші дані, як-от географічний розподіл покупців.
      – 2 тижні — мінімальний час для отримання повноцінної інфи про продукт з порівняно малою похибкою.
      ———–
      Ну і на самому StemSpy є конкретна вказівка, що дані про свіжовипущені ігри взагалі не можна вважати надійними.

     • UterSC

      Так, похибка з часом зменшується і всі додаткові фічі актуалізуються, але фактичний наклад проданого можна з впевненістю дивитись за 3 дні.

      Про свіжовипущені ігри, якраз мається на увазі 3-4 дні.

   • Михайло

    Будемо надіятись на краще!

 • Sergey Vlasenko

  Ось так завжди – ви хавайте Стім а на диску колекційне видання тільи ляхи купити можуть – де справедливість?????

 • ХОРОБРЕ СЕРЦЕ

  Поляка на гіляку!!!!

  • UterSC

   Це типу “я не грамотний анонімний юзер інтернету, пишу міжнаціональні викиди, бо можу”? Го в Ростов

 • Rolf_ik

  Купил делюкс едишен в стиме, прошел кампанию за Украину за один присест, часов пять ушло, но первая миссия просто ад какой то. Прошел без багов и всего плохого. На след день как будто игру подменили, вылетов мало, но после каждого выхода из боя игра вылетает. Кооп ток сами создавайте если хороший интернет, ибо подключаться с кому то, то лагает, то люди вырубают игру, такое себе.
  В целом не пожалел что купил, играю с удовольствием, надеюсь как можно быстрее пофиксят баги
  К слову 5к+ продано копий уже

  • Shockwave-peter

   Ну так на следующий день вышел “патч”, который больше поломал, чем починил. Так что никакой магии, всего лишь кривые руки разрабов :)

   • Rolf_ik

    лол, самое забавное, сейчас смотрю видосики на ютуби про казаков от летсплейщиков, они играли до выхода самих казаков за час два, у них ваще все в огнях, фпс норм, багов нет и все в огнях :)

    • Oleh Kulikov

     До речі, так. Ми з Романом грали за день до релізу, і єдина суттєва проблема (якщо не рахувати відсутність мульта) — биті тексти в місіях. Все інше було безпроблемно.

    • Михайло

     Все залежить ще від заліза. Дехто жаліється на мишку і розширення екрана, хоча в мене, навіть в день релизу там не було проблем.

 • UterSC

  Гра в найкращих радянських традиціях. Поки сам собі тихенько граєш – все наче ок (якщо не брати криву укр. локалізацію з злітаючими шрифтами в день релізу), але коли виходиш до людей, то стидно в очі глянути. Багів хоч кишені вивертай, CtrlC/CtrlV – взагалі епік! Але ніщо не зрівняється з відчуттям коли виходиш в онлайн граєш партію півтори години, а завершується все банальним вильотом! Це не беручи до уваги, що гра ніяким чином не карає гравців, які просто виходять з матчу відчуваючи, що програють і т.д., і т.д., і т.д.

  • Михайло

   Пробував CtrlC/CtrlV, певно вже виправили, бо не діє.

 • Sashko NBy

  Грою задоволений, в більшості критичні баги зустрічаються в мультиплеєрі, такі як виліти, припмнення найму юнітів, і якісь помилки, що пропонують віддебажити) Але сподіваюсь за тиждень-два все поправлять і можна буде в повній мірі насолоджуватись грою.

 • Imp_from_DOOM

  Купил сегодня. Инсталлируется… Слава казакам!!! Слава сталкеру!!!

Популярне