«Крізь сніг» перетворять у серіал

Screenshot_2

Південнокорейський фантастичний трилер «Крізь сніг» (Snowpiercer) отримає відродження у вигляді серіалу. При цьому серіал не буде римейком фільму, а продовжить його події.

Права на телевізійну адаптацію фільму викупила американська компанія Tomorrow Studios, відома за детективним серіалом «Водолій» (Aquarius) з Девідом Духовни (David Duchovny) у головній ролі.

Сценарій напише Джош Фрідмен («Війна світів», «Термінатор: Хроніки Сари Коннор» «Череп і кості»). Акторський та режисерський склад наразі невідомий.

Нагадаємо, що події фільму відбуваються після невдалого експерименту, що мав зупинити глобальне потепління. Єдині вцілілі — це пасажири величезного поїзда, оснащеного вічним двигуном, що рухається по навколосвітній трасі, не зупиняючись. Але і тут між людьми встановлюються поділення: еліта живе у передній частині поїзда, тоді як бідняки живуть у жахливих умовах в хвості. Довго терпіти таке не можна, тож бідняки готуються до повстання.

Читайте також

Дайджест нових серіалів. Телеканал Fox

ТОП-10 найкращих серіалів Netflix

Netflix вийшов на український ринок

Топ-2 серіалів — Олег Куліков

Топ-3 серіалів — Михайло Петрунів

Топ-3 серіалів — Юра Лупул

Перший трейлер другого сезону «Фарґо»

Третій сезон «Твін Пікс» перенесли на 2017 рік

 • Фільм непоганий. Цікаво що із серіалом вийде

 • Timur Suleimanov

  фільм повне лайно. я ледве його додивився. хз здвіки такі високі оцінки, наркоманія там та ще.

  • XrayStyleZ

   Не знаю як вам, але мені фільм сподобався. Він точно цікавіший, ніж більшість сучасного непотребу, який знімають для мас.
   PS: якщо не помиляюся, то поїзду настав кирдик у кінці, вижило лише кілька людей – яке ж з цього продовження вийде, якщо ідея фільму була саме у цьому поїзді?!

   • Traveler

    це був кошмар Машиніста поїзда :)

 • Pavlo Ivanchenko

  нашо? був непоганий фільм, який перетворять на чергову пародію на Лост. проходитимуть по вагону за сезон, а в кінці прилетять інопланетяни. вже був обриганський “Під куполом” в тому ж стилі.

Популярне