Стрім бети StarCraft II: Legacy of the Void (ЗАПИС)

Автор: Юра Лупул

StarCraft-2-Legacy-of-the-Void-1426781017-0-0

StarCraft II повертається! Остання частина трилогії під заголовком Legacy of the Void наразі перебуває на стадії бета-тестування. З такої нагоди ми вирішили поділитися з вами своїми враженнями від мультиплеєрної складової легендарної RTS.

Так як наша редакція складається з казуальщиків та істеричок, ми запросили в гості одних з кращих представників цієї дисципліни в Україні та призерів міжнародних кіберспортивних змагань зі StarCraft’у — Дмитра @DIMAGAsc Філіпчука та Олексія @WhiteRaSC Крупника!

ЗАПИС

Останні відео

Стрім Okami

PlayNews #311 — Destiny 2, Devil May Cry 5, Remedy…

Destiny 2

Огляд Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Flashback (1992)

ЩоВКіно: Грудень 2017

Зоряні війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi (2017)

Порадник ґеймера: Грудень 2017

Okami HD

Перші враження від Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone

Стрім “Підсумки-11.2017” (Steep)

Steep
  • jaguar_arx

    Круто. А що Каса не кликали? Кас з Тернополя, повинен непогано українською спілкуватись :) І наразі Кас і Блай – двоє найкращих активних старкрафтерів України. Дімага зараз навіть участь у відборах на World Championship Series не брав минулого тижня. Хоча в бету LOTV активно тренується останні тижні і стрімить активно. Як і Вайт-Ра і Стрілок. А Кас от брав участь у відборах на World Championship Series, але не пройшов на жаль. Зупинився в останньому раунді на польському гравці Elazer за крок до виходу в челенджер дивізіон. А от Блай пройшов з першого разу. Так що буде єдиним представником України. Сподіваюсь зможе пройти в Прем’єр дивізіон. Це буде круто.
    Але Дімага – це теж прикольно. Він досить відомий і позитивний :)

Популярне