Стрім бети StarCraft II: Legacy of the Void (ЗАПИС)

StarCraft-2-Legacy-of-the-Void-1426781017-0-0

StarCraft II повертається! Остання частина трилогії під заголовком Legacy of the Void наразі перебуває на стадії бета-тестування. З такої нагоди ми вирішили поділитися з вами своїми враженнями від мультиплеєрної складової легендарної RTS.

Так як наша редакція складається з казуальщиків та істеричок, ми запросили в гості одних з кращих представників цієї дисципліни в Україні та призерів міжнародних кіберспортивних змагань зі StarCraft’у — Дмитра @DIMAGAsc Філіпчука та Олексія @WhiteRaSC Крупника!

ЗАПИС


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • jaguar_arx

    Круто. А що Каса не кликали? Кас з Тернополя, повинен непогано українською спілкуватись :) І наразі Кас і Блай – двоє найкращих активних старкрафтерів України. Дімага зараз навіть участь у відборах на World Championship Series не брав минулого тижня. Хоча в бету LOTV активно тренується останні тижні і стрімить активно. Як і Вайт-Ра і Стрілок. А Кас от брав участь у відборах на World Championship Series, але не пройшов на жаль. Зупинився в останньому раунді на польському гравці Elazer за крок до виходу в челенджер дивізіон. А от Блай пройшов з першого разу. Так що буде єдиним представником України. Сподіваюсь зможе пройти в Прем’єр дивізіон. Це буде круто.
    Але Дімага – це теж прикольно. Він досить відомий і позитивний :)