Студія-розробник The Crew тепер офіційно належить Ubisoft

lead

Студія Ivory Tower, яка розробила гонкову The Crew, стала повноправною дочірньою студією компанії Ubisoft. Про рішення прийняти французьку студію у свої ряди видавець повідомив через свій офіційний блоґ.

Передумовою для цього став успіх The Crew — починаючи з дня релізу в грудні, у світі було продано понад 3 мільйона копій гри, що є вельми непоганим результатом для нової IP. Ось як передав свою радість голова студії Ахмед Букхеліфа:

У нас завжди були хороші стосунки з Ubisoft. Працюючи разом над The Crew і святкуючи його успіх, ми обоє зрозуміли, що у нас є величезний потенціал для продовження співпраці. Приєднавшись до Ubisoft, команда Ivory Tower буде продовжуватиме отримувати від компанії інфраструктуру, підтримку, інструменти, технології та ідеї для розвитку. У свою чергу, нашим власним досвідом ми будемо сприяти збільшенню аудиторії Ubisoft.

Студію Ivory Tower заснували вісім років тому, а The Crew є її першим проектом. У штабі студії зараз трудиться близько 100 розробників. Зараз вони готуються до релізу масштабного доповнення The Crew: Wild Run.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • UsrName

  Не довго музика пограла…

  • sixshooter

   Що значить недовго музика пограла? Та мати справу з таким видавцем як юбісофт сплять і бачать десятки ігророзробів.

   • UsrName

    Це значить що конвеєр буде, а де конвеєр – там смерть девелоперам. EA, Ubi, Deep Silver – найкращі у знищенні гарних команд розробників, це не знає тільки не геймер.
    Та се одно The Crew так собі гра була…
    Сумно що Eden Games в мобіли пішли, але судячи з останніх досліджень, скоро там майже всі будуть…