Сучасні цифрові рішення наближають українську школу до європейських стандартів

ІМЗО рекомендував до використання в освітніх закладах України інтерактивні панелі, що дозволяють проводити навчання на якісно новому рівні.

Ключова реформа Міністерства освіти і науки УкраїниНова українська школа (НУШ) – набирає обертів. Організація сучасного освітнього простору визначена одним із важливих елементів модернізації школи. Нові IT-технології та мультимедійні засоби навчання активно впроваджуються в українських школах. Черговим кроком у цьому процесі став висновок Інституту модернізації змісту освіти (ІМЗО) про використання сучасних інтерактивних дисплеїв у навчальних закладах. 27 червня 2018 року гриф ІМЗО отримали пристрої Prestigio MultiBoard. Увесь модельний ряд інтерактивних панелей визнаний таким, що відповідає педагогічним вимогам і може бути рекомендований до використання в освітньому процесі.

Інтерактивні панелі Prestigio MultiBoard мають широкий спектр можливостей і виводять навчальний процес на якісно новий рівень. Інновація дозволяє керувати зображенням, створювати інтерактивні уроки та нові елементи, писати будь-яким непрозорим предметом простим дотиком до сенсорного екрану або через додатки для мобільних пристроїв. Використання ілюстрацій і відео в навчанні спрощує сприйняття інформації. А можливість користуватися екраном колективно (працювати з ним може одночасно до 4 осіб) додатково залучає дітей в освітній процес. Пристрій має зрозумілий інтерфейс, що робить інтерактивну панель простою у використанні як викладачами, так і учнями.

Важливою характеристикою Prestigio MultiBoard є безпека для дітей. А також у пристрої протиударний корпус, який дуже складно пошкодити в процесі експлуатації. Більше того, інтерактивні панелі не мають обмежень по освітленості приміщення, що важливо для збереження зору.

Пристрої бренду Prestigio – першопрохідці в категорії інтерактивних панелей в Україні. Знайомити ринок з абсолютно новим для нього продуктом – серйозний виклик, який несе великі можливості як для бренду, так і для суспільства. Ми раді запропонувати українським школам пристрої, що є комплексними рішеннями, без прихованих витрат на додаткові пристрої, на продовження ліцензії або навчальні матеріали. Це особливо важливо при застосуванні в системі освіти. Один раз купуючи продукт, навчальний заклад може бути впевненим, що додаткових коштів для використання не знадобиться. А розвинена партнерська мережа дозволяє задовольнити потреби в пристроях, їх установленні, налаштуванні, навчанні та гарантійному обслуговуванні в кожному місті України в короткі терміни. Понад 120 шкіл Львова вже використовують Prestigio MultiBoard. Позитивні відгуки отримані як від учнів, так і від вчителів. При цьому педагоги абсолютно різного віку вважають інтерактивні панелі зручними і простими у використанні.

Олег Мельник, керівник відділу проектної дистрибуції АСБІС-Україна та дистриб’ютора Prestigio в Україні

Застосування інтерактивного екрану не є межею технічних можливостей з модернізації навчального процесу. За умови наявності в усіх учнів цифрових пристроїв, таких як: планшети, ноутбуки або стаціонарні комп’ютери, установка спеціально розробленого програмного забезпечення mClass відкриває додаткові інтерактивні функції. Програмне забезпечення дозволяє об’єднати всі пристрої учнів, виконувати завдання просто з місця з відображенням на інтерактивному дисплеї, отримувати автоматизовану аналітику результатів контрольних робіт і тестувань. Більше інформації про Prestigio Multiboard можна знайти за посиланням.

Читайте також

ASBIS став офіційним дистриб’ютором TYAN

TYAN

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

ASBIS HUB 2018: Перша в Україні ІТ-конференція, яку модеруватиме штучний інтелект

ASBIS HUB

Розпочався продаж Prestigio Wize Q3 — доступного безрамкового смартфона

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Популярне