Survarium: вихід оновлення 0.25а

Студія Vostok Games повідомляє про вихід оновлення 0.25а для постапокаліптичного онлайн-шутера Survarium. Оновлення містить: появу кланів у грі, можливість модифікації предметів, систему ближнього бою, нову зброю і спорядження, оновлення ігрових мап, зміну інтерфейсу, а також загальне поліпшення стабільності гри.

Введення кланів

Одне з найбільших змін наразі. Для створення клану вам потрібно заручитися підтримкою інших гравців і внести платню за створення в розмірі 250 000 срібних рублів. Після цього за кланом закріплюється унікальне ім’я і абревіатура, яка автоматично відображається поруч з ім’ям гравця. Кількість гравців у клані обмежено і залежить від його рівня. Рівень клану зростає автоматично, мірою того, як кланові гравці отримують досвід під час гри. Крім цього став доступний спеціальний режим бою „клан на клан“. Команди в такому бою повинні повністю складатися з гравців одного клану, а підбір противника здійснюється за рейтингом вашого збіговиська.

3

Удосконалення спорядження

В оновленні 0.25а додані два нові способи вдосконалити своє спорядження. Ви можете поліпшити будь-який предмет спорядження, використавши інший, такий самий предмет, в якості донора. У разі успіху, отримаєте предмет з однією додатковою властивістю. Таким чином, можна покращувати предмети до максимального рівня, який відповідає трьом додатковим властивостям. Іншим способом апґрейду є можливість змінити небажану властивість на іншу. З кожною спробою заміни вам буде запропоновано на вибір три нові варіанти. Розробники розраховують, що ці два нововведення дадуть гравцям більше контролю в поліпшенні свого екіпірування, а також дадуть можливість альтернативного використання декількох однакових предметів.

2

Ближній бій

Найпомітнішою зміною в ігровій механіці є можливість вдарити супротивника зброєю у ближньому бою. У чинній реалізації така атака, в більшості випадків, — смертельна і не залежить від використовуваної зброї. В майбутньому планується розвиток цієї механіки, наприклад удар зброєю по важкоброньованих противниках викликатиме дезорієнтацію замість миттєвої смерті. З іншого боку, встановлення певних апґрейдів на зброю, наприклад багнета, дозволить завдавати підвищену шкоду в ближньому бою.

1

Оновлення локації „Мамаїв Курган“

Крім створення нових мап, також важливо виправляти критичні помилки в старих локаціях. У версії 0.25а розробники зосередилися на покращенні мапи „Мамаїв Курган“. Окрім безлічі виправлень, спрямованих на оптимізацію місцини, змінили топологію рівня. Так, кислотна аномалія, яка в попередній версії в основному ігнорувалася гравцями, перенесена ближче до центру мапи і тепер є ключовою точкою, що дозволяє контролювати кілька важливих проходів.

Нагадуємо, що бета-версія Survarium доступна безкоштовно для всіх зацікавлених на офіційному сайті.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Олександр Xray_StyleZ Величко

  Я ніяк не дочекаюся стрічки: – Покращено оптимізацію. ;(

  • А що не так із оптимізацією? На моєму посередньому ПК гра літає. Є баґи, але не сказав би, що то проблеми з оптимізацією.

   • Олександр Xray_StyleZ Величко

    У мене не найгірша конфігурація(i7, gt840m), але 30-35 на мінімальних налаштуваннях то не дуже…

    • У мене i5, gt560 на максимальних налаштуваннях постійно більше 30 FPS. Я нічого для цього не робив, просто встановив гру і грався, у мене просто Windows 7 без якихось додаткових інструментів. Може, проблема в нераціональному використанні ресурсів компа поза грою? Може, щось таке важке висить в оперативці?

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Та ні… З цим у мене строго. Все-таки у мене мобільний відеоадаптер, тому напевне такий фпс. Але, холера, в інших вимогливих до заліза іграх усе нормально на середніх, середньо-високих налаштуваннях!

     • Сергей Трофимов

      Так гра зроблена. Ви пам’ятаєте Сталкера. На той час коли він вийшов, у багатьох він тормозив. На ньому навіть тестували відеокарти/системи замість бенчмарків))
      Теж саме в грі WarThunder.

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Можна кинути сюди пропозиції по роботі сайту?

     • Кидай. А ще можна на пошту писати.

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Пропоную змінити положення “меню діскаса” на таке:
      http://img.hurtom.com/i/2014/10/2014-10-1318.31.14.png

     • Сергей Трофимов

      ?? Щось не зрозумів. Яка різниця? Чим краще, обгрунтуйте будь ласка.

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Перед ким мені обґрунтовувати? Якщо ти передивишся зображення, то усе зрозумієш…

     • Jeky

      Було б непогано зменшити товщину меню. 70 пікселів це 1/10 мого екрану по висоті.

    • Сергей Трофимов

     Дивно. На моєму AMD Phenom II X4 B55 3Ghz + Radeon HD 7850 + 8 GB ОЗП на УЛЬТРА налаштуваннях 40ФПС. Навіть коли був старий Атлон на 2 ядра практично теж саме було.

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Найрозумніший?

   • А у мене видає не більше 18 фпс на мінімальних налаштуваннях через М-версію відеокарти.

    • Сергей Трофимов

     Спробуй розігнати відеокарту програмою MSI Afterburner. Без особливих знань можна розігнати свою відеокарту. Від +5 до +20 фпс гарантовано. В програмі є українська мова. При встановленні програми можна не встановлювати Riva Server.
     http://event.msi.com/vga/afterburner/download.htm

     • Заради цієї недоконтри стільки мороки і ще й зменшити строк життя відеокарти? Пфф

 • S1x_UA

  Одне з найкращих, що є в Survarium’і – декілька УАЗиків з Українським тризубом на мапі “Мамаев Курган” у Волгограді.

  • а це тому, що ще невідомо де зупиниться “Донбаський конфлікт”, можливо, що і в Волгограді… ;)
   по темі:
   найбільше очікував нових мап -не склалося, хоча ближній бій теж необхідна штука. Зараз піду побігаю, заціню нову зброю.

 • Titan_SmithZz

  друзі, підкажіть, survarium піде на мінімальних, 2гб ОЗУ, 1гб відео. просто не знаю системних вимог до цієї цяцьки(

  • Сергей Трофимов

   ВНИМАНИЕ: игра не поддерживает Windows XP !!!
   Процессор: Intel Core 2 Duo E4400 2.0Ггц или Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
   Видеокарта: 512 МБ nVidia GeForce 8800 GT или Radeon HD 3870
   ОЗУ: 2 Гб
   Операционная система: Windows Vista (Service Pack 2 + Platform update), Windows 7, Windows 8.
   Интернет-соединение: download – от 32 кбит/с (до 128 кбит/с при большом пинге и/или плохой связи), upload – от 8 кбит/с. Поддерживаются пинги до 500мс (проверьте пинг до survarium.com, например, через сервис http://ping.eu/ping/).