Survarium — змішані відгуки у Steam

Yx4gV2Ppg-w

Нещодавно вітчизняна Survarium з’явилася в цифровій крамниці Steam, що одразу вплинуло на популярність цього багатокористувацького шутера. Кількість гравців онлайн різко збільшилась і перевалила за позначку 5000 та продовжує зростати. Для гри, яка тільки-но почала реалізовувати заплановані ідеї, це багато.

B7nEJ0kihRk

Окрім зручного запуску, гра отримала не тільки колекційні картки та значок у дистрибутиві. А також можливість залишити відгук та повноцінну рецензію, що стало повчальним для розробників з Vostok Games. Тільки половина відгуків про гру — позитивні. Здебільшого гравці скаржаться на оптимізацію, яка вочевидь була ще не готовою до таких випробувань. Адже скільки існує комплектацій заліза — стільки й потрібно налаштувань для комфортної гри. Звісно, це сигнал для розробників, які повинні більше уваги приділити цій проблемі. Тож невдовзі можна очікувати чергове оновлення.

рец

Та все ж вважаємо, що гра заслужила більше схвальних відгуків. Хоча б за те, що вони не покинули фанатів Сталкера і створили новий світ, де можна спілкуватись за вогнищем і вистояти бій пліч-о-пліч з побратимом. Підтримати гру та розробників можна за цим посиланням.

OZPV6Pspz5o

Читайте також

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

І все ж таки гривня щось змінила в Steam

Steam, Гривня

Гривня є! І що змінилося?

Steam, Гривня

PlayNews #308 — Гривні в Steam!

Steam, Гривня

Steam Database: гривня з’явиться 13 листопада

Steam, Гривня

Гривня з’явиться у Steam 14 листопада

Steam, Гривня

Огляд оновлення 0.50 у Survarium

Survarium PvE

Дати проведення осінніх та зимового розпродажів у Steam

 • Dmytro92

  “дистибутиві” помилка

 • jaguar_arx

  Більшість негативних відгуків від людей, які очікують від гри більшого, інших режимів гри, очікують вже давно і ніяк не можуть дочекатись (власне відкритого всесвіту який можна досліджувати). Ті ж люди, яких задовольняє Сурваріум – як шутер з прокачкою і різною зброєю, залишають позитивні відгуки. І власне я згоден. Якщо і обирати між різними шутерами в які можна поганяти з друзями увечері після роботи, то серед усього багатства вибору для мене іншої альтернативи ніж Сурваріум зараз немає. Всі ці контер-страйки, кол оф дьюті, батлфілди, варфрейми, дестіні і т.п. мені здаються значно менш цікавими.

 • А я от, при всій повазі, згідний з більшістю негативних відгуків. Я в грі ще із збт і з кожною обновою (а особливо за останні місяціів шість) гра стає все гіршою. Звісно, є у грі гарні моменти але їх мало. Крім сеттінгу мене там зараз особливо майже нічого не тримає, якшо ще й з фріплею зроблять аркадно-донатне гівно, то взагалі розчаруюсь… Gоки є на дія – надіюсь.

  І брехати у рекомендації тількі за те шо гра наша і не кинули фанатів сталкера вважаю неправильним. Не хочеш погіршувати репутацію української гри у стімі? — то не пиши нічого.

  Власне, як на мене, гра зараз (pvp) навіть за варфейс гірша.

  • piLigrym

   Повністю з тобою погоджуюсь. Хлопці десь не на ту стежину звернули. Зараз у грі шалений донат і незліченна кількість чітерів, про ваги і взагалі краще не згадувати. Мені от взагалі цікаво, хто буде платити 50 баків за ВСС?!
   Забавка було крутою, для мене, а я почав грати з ВБТ, лише декілька місяців, потім у ВостокГеймс вселився божевільний єврей і гра спаскудилась.

 • Pan Diman

  Як на мене, головна помилка гри полягає у відсутності оригінальності. Коротко кажучи, «нащо вона потрібна, якщо є купа схожих ігор, які в усьому кращі». Я не проти підтримувати, скажімо, того ж вітчизняного розробника, проте Survarium я точно не назвав би оригінальною принаймні зараз.

 • Andrew Deineka

  як на мене гра ла..но.
  все що потрібно було зробити розробам це:
  0. зробити УКРАЇНСЬКУ локалізацію!
  1. взяти S.T.A.L.K.E.R. і “посадити” його на нормальний рушій.
  2. додати відкриту карту(зараз це +100500 рейтингу одразу), яка б займала багатезно га землі.
  3. створити 3-4 організації до яких кожен охочий може долучитися(це відкриває багатезно можливостей для різних режимів, наприклад “клан-вари”).
  4. взяти мене в “штат” :D

  а загалом треба було просто робити сурваріум, а не клонувати контру!

  • Reveta

   ем,,, Там взагаліто є українська локалізація…

   • Та забий. Він, мабуть, не знає навіть, що Steam вже локалізовано українською.

    • Didok

     Ти теж, мабуть, не знаєш, он скріни рашистські поробив

    • Andrew Deineka

     локалізація survarium з’явилася коли? місяць? чи може навіть менше?

     https://www.youtube.com/watch?v=2L3JFXyM62Q

     де тут українська локалізація?

     і це “українська” компанія?

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Гра хоч і лайно, але щодо локалізації розробників не чіпай – вона вже давно там є, щонайменше вже рік з лишком.

     • зʼявилась українська мова ще в збт точно, скільки граю сурв стільки вона там є, за це не варто наїжджати.

  • Вітаю з під’єднанням до інтернету!

  • Stan

   Жодна локалізація цьому ла*ну не допоможе.
   Ця гра могла б бути хітом, якщоб вийшла десь так років 5 тому)
   А зараз в наш час це, прохідний та неконкурентноспроможний продукт. Як вже було неодноразово сказано, вже є дуже багато схожих ігор які мають все те саме і навіть у кращому вигляді.

   • Andrew Deineka

    Вона б хітом була, якби вийшла в часи першої контри…..

    бігати по лоці і збирати батарейки?! ви серйозно?! та інді проекти цікавіші%)

    мати реально хітовий продукт, і зробити з нього таке…..
    компанія не дарма зветься “восток”:D

    • Юрко Українець

     o. вже є 2. розробники додадуть в кінці 2015, може 2016 пве режим в якому буде здорова карта(з сюжетом який робиться через вибір гравців (ну верніш через війни групіровок)), як я пам*ятаю повинно бути кілька локацій(щоб перейти на нову карту треба дойти до одного місця в кінці карти) 3 в грі є 4 “групіровки” (бродяги, чорний ринок, армія відродження та поселення край(край тому, що вони живуть на краю лісу і не бояться його)) і вони додали пвп першим, щоб можна було краще побачити помилки гри(баги), зробити оптимізацій

     попрацювати над балансом і тп і тд, а потім вже додати (нормальний, не такий сирий яким він міг бути) пве режим, над яким вони зараз працюють. І розробники, які раніше були в гск не дозволили ввести пару інновацій в сталкер 2, тепер вони вже можуть реалізувати свої ідеї, плани, і я їм довіряю, в них вже є досвід в іграх про пост-апокаліпсис.

  • Flok1

   Капітан Слідбуло?

Популярне