Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Учора GSC Game World випустила оновлення «Козаків 3», яке впровадило абсолютно нову рангову систему, рейтингові матчі та сезони.

Перший рейтинговий сезон почався відразу після виходу оновлення, а закінчиться він за два місяці. Кінець сезону ознаменується винагородженням усіх гравців, що матимуть на той час титул Імператора. Щоби змагання було чесним, перед упровадженням нової системи розрахунку рейтингу та отримання звань розробники встановили всім гравцям нульовий рейтинг. GSC Game World зберегла й старі дані, аби винагородити сотню найкращих на момент виходу оновлення гравців.

Для просування вгору рейтинговою таблицею ви мусите перемагати у рейтингових матчах. Взяти участь у них можна через «Пошук гри» або спеціально створену кімнату, куди можна запросити своїх друзів для гри на одному боці. Зазвичай грають дві команди по три людини, але при низькій кількості гравців у мережі гра набиратиме в команди по два гравці або влаштує двобій. Звісно ж, вас ніхто не змусить ризикувати своїм рейтингом, тому режим звичайної гри також залишиться.

Крім того, свіжа латка містить багато виправлень і змін балансу. Переглянути всі зміни докладно можна на сторінці гри у Facebook.

Мають місце й неприємні новини: вихід версій гри для GNU/Linux і macOS відтерміновано, але розробники обіцяють, що з 29 березня прихильники різних ОС зможуть грати одне з одним.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Приємно, що розробнику і надалі всіляко оновлюють і підтримують гру.

 • Дмитрий Сервирог

  Вот создатели идиоты? походу ДА они блдь козаков сделали от которых толку 0 Сталкер бы принес им боше в разы

  • Sashko NBy

   У них і на Козаків грошей не вистачало, не те щоб зробити Сталкер.

  • golfimbul

   від Сталкера було б рівно стільки толку, як від Козаків?

  • bigbeat_

   Ты в Козаков играл? Толку 0 от твоего коммента. Скажи что то конструктивно, по делу.

  • sixshooter

   Геть звідси, придурку. На плейграунді тобі місце.