Свіже оновлення World of Tanks додасть нові японські танки

Artwork Japan tank

Компанія Wargaming анонсувала оновлення 9,10 для танкового екшену World of Tanks, яке вийде завтра, 1 вересня.

До парку японської техніки завітає гілка першокласних важких танків 2-10 рівнів, серед яких виділяється Type 5 Heavy з потужною лобовою бронею і 14-сантиметровим знаряддям. Цей звір ідеально підійде для оборонних операцій і нападу у тил ворога.

Ще один новачок — Type 91, маленький і спритний танк з руйнівним знаряддям. З 6 по 9 рівень розташується четвірка повільних, але добре захищених «японців»: OI, O-Ni, O-Ho і Type 4 Heavy.

Гравці отримають також новий ігровий режим «Бій до останнього», який об’єднає два добре знайомих шанувальникам гри режими — «Перевага» і «Сталева полювання».

З виходом оновлення на гравців чекає: міні-клієнт, аграрне навчання, яке допоможе швидше освоїти основи гри, а також змінений екран завантаження з корисними порадами і підказками.

Як і завжди, дізнатись більше можна на офіційному сайті проекту.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Vladimir

    Що ви знайшли в цій грі. Вони вже давно тільки техніку додають і нічого нового не роблять.
    Чому ви ніколи не публікуєте новини про WarThunder? На відмінну від ВоТ у ВарТандер в майбутньому патчі додадуть українську. Вона вже зараз є в клієнті, але в неактивованому стані. І до того ж в грі багато чого цікавого додають, кілл камеру, руйнування міста, цікаву модель пошкоджень, графіку вдосконалюють.
    Я надіюсь що ви опублікуєте новину про вихід нового патчу в якому з’явиться українська та британські танки. Переклад гри вже на рівні 98%.