Tahira: Echoes of the Astral Empire — нова ролівка на Kickstarter

SWP

Нещодавно незалежна австралійська студія Whale Hammer Games запустила кампанію зі збору коштів на платформі Kickstarter. Новий проект студії — середньовічна ролівка Tahira: Echoes of the Astral Empire, яка планується випускатись епізодично.

Сюжет гри оповідає про події, які розгорнулись довколо нащадків космічних піонерів. Якщо колись люди подорожували між зірками, то зараз суспільство поступово деградує до рівня феодального середньовіччя. Одна з головних героїнь гри — принцеса Тагіра — залишилась єдиною спадкоємицею на трон невеликого королівства. І хоча спершу вона відмовляється від такої честі, обравши натомість пригоди і подорожі, згодом вона повертається у рідні краї. Причина цього — величезна армія, мета якої — повернути людей до зірок. Військо вперто прямує до мети, не жаліючи нікого на своєму шляху. Розібратися у всьому цьому безладі належить нашій принцесі.

Візуальний стиль та механіка гри дуже схожі на минулорічний шедевр — The Banner Saga. Багато хто поквапиться назвати її клоном, але все ж почекаймо на реліз (якщо такий буде).

Наразі проект зібрав майже половину із запланованої суми — 68 000 доларів. До кінця кампанія залишається 17 днів. Проект запланований до випуску для PC. Якщо все буде гаразд, то реліз відбудеться на початку наступного року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →