Telltale Games розробляє новий, оригінальний проект

bruner connors

Компанія Telltale Games,  яка звикла створювати ігри за мотивами вже існуючих історій, сьогодні анонсувала новий, абсолютно оригінальний проект, який створюється в надрах студії. Цікаво, правда ж? Студія дивує своєю плодючістю. Тільки розробники з Telltale, маючи в розробці кілька великих активних проектів, можуть анонсувати новий. Причому цього разу повністю оригінальний. Повноцінним анонсом це, звісно, не назвеш, — жодних подробиць про гру невідомо, — але сам факт залишається фактом.

Ця новина є підтвердженням того, що у штабі компанії відбулися значні зміни. Кевін Брунер, президент і співзасновник студії перейшов на посаду генерального директора, яку до цього обіймав другий співзасновник компанії — Ден Коннорс, який тепер виконуватиме обов’язки виконавчого радника.

Поки ми гадаємо, яким може бути новий проект студії, варто нагадати, що зараз у розробці майстрів Telltale Games перебувають нові епізоди Tales from the BorderlandsGame of Thrones: A Telltale Games Series та нова Minecraft: Story Mode. Рівень активності розробки останньої невідомий.

Звісно, нас тішить несамовитий запал компанії до розробки ігор. Проте, чи розрахували розробники свої сили? Сумно буде, якщо хороша студія скотиться до рівня “конвеєру”.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Interzeroid

  Вона вже скотилася до рівня конвеєра. Хоча доки цей конвеєр видаватиме продукт такої високої якості, жалітися немає сенсу – це ж бо інтерактивне кіно. Тому, в принципі, і ігролад залишається однаковим.

 • Dmytro Kapeliukh

  Оригінальний?) Ну-ну.

 • Розігнались не на жарт. Це не може не бентежити

 • Можливо, це буде щось іншого жанру, а не інтерактивне кіно.

 • Flok1

  А як же третій сезон TWD?