TES V Skywind – Калдера та регіон західного нагір’я

З’явилося нове відео проекту Skywind, метою якого є перенести цілий світ TES III Morrowind на більш сучасний рушій. Ролик дозволить шанувальникам Morrowind насолодитися неймовірною увагою авторів проекту до найдрібніших деталей. На жаль, дата релізу цього глобального проекту наразі невідома, адже він є некомерційним і його створенням клопочуться не професійні розробники, а фанати The Elder Scrolls та модери. Все ж, підозрюємо, що якість кінцевого продукту буде набагато вищою за те, що ми могли споглядати у Skyrim.

Якщо ви з якихось причин не грали у Morrowind і/або не знаєте, що воно таке, то мерщій тицькайте у ось це посилання.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Розкішко. Думаю, ці зусилля фанатів могли б принести не поганий прибуток, якби видавці взялися за фінансування “реконструкції” Морровінда. Шкода, що дуже багато часу вже згаяно.

 • Traveler

  а кікстартер? думаю вони б швидко зібрали гроші, чи там потрібно офф згоду видавців?

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Їх Bethesda з’їсть.

   • Nick Oros

    Їх з’їсть не Bethesda, a ZeniMax. Хлопці з Bethesda, хоч і вщент розлінувалися останнім часом, таки люблять свої ігри. А от ЗеніМакс люблять свої гроші, і у спробах захистити прибутки перетворилися на параноїдальних маньяків. Тож свого часу Бетезда написала команді Skywind, щоб вони позмінювали ігровий світ як можуть, аби тільки ЗеніМакс не занепокоїлися і не спробували перешкодити модерам. Саме тому (ну а ще для різноманітності й наповнення) у Skywind деякі локації так відрізнятимуться від оригіналу.