The Banner Saga 2 перенесли на 2016-тий

The Banner Saga 2, сиквел однієї з найкращих ролівок минулого року, не встигне вийти у запланований термін. Видавництво Versus Evil повідомило про перенесення релізу гри з 2015 року на перший квартал 2016-го. Продовження перебуває в розробці для ПК і консолей PlayStation 4 та Xbox One, але видавець не уточнив, чи вийде гра для всіх платформ одночасно.

Нагадаємо, що вчора анонсували настільну гру за мотивами The Banner Saga.

Читайте також

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Підсумки презентації Nintendo Switch

Обираємо художнє оформлення року | PUGA 2016

Обираємо музичне оформлення року | PUGA 2016

Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

 • XrayStyleZ

  Я один не розумію статусу культовості першої частини цієї ролівки?

  • Oleh Kulikov

   Почнімо з того, що статусу культовості Banner Saga не має, рано їй ще до такого.
   Але так — це дуже навіть хороша гра. Лаконічна, але разом із тим сильна історія, розкішний саундтрек (це ще коли Вінторі шкварив, як боженька, а не робив якесь чортовиння, як у АС: Синдикат), непогана (але швидковичерпна боївка) та заздалегідь убивчий менеджмент табору — цього вистачило, аби три вихідці з BioWare показали середнього пальця своїм колишнім колегам і швидко завоювали любов сотень тисяч прихильників.

   • XrayStyleZ

    Менеджменту там немає: хоч всі вижили, хоч один – сенсу нуль як і впливу на події. Кінцівки убогі(ще й, по суті, однакові). Візуалізація походів з часом(швидко) набридає, хоч видно, що художники дуже старалися, але… Боївка цікава, але не проривна, ще й доволі легенька та ще й не така глибока, як на перший погляд(плюс були, наскільки я пам’ятаю, безглузді(читай: ніякі) та недоречні уміння та бойові персонажі). Про звуковий супровід нічого не скажу – не пам’ятаю, а от квести там крутяцькі, хоча їм не вистачає дії розтягнутої у часі(не всім) і їх мало, надто мало для тих 10 год., що я провів у грі. Сюжет – цікавий, хоч нагадує деяку замальовку, яка є лише приквелом до основних подій.
    PS: і те, що мені особисто не сподобалося: назви всього і вся, від чого спроби розібратися в усьому місцевому “лорі” закінчилися для мене поразкою.

Популярне