The Banner Saga 2 перенесли на 2016-тий

The Banner Saga 2, сиквел однієї з найкращих ролівок минулого року, не встигне вийти у запланований термін. Видавництво Versus Evil повідомило про перенесення релізу гри з 2015 року на перший квартал 2016-го. Продовження перебуває в розробці для ПК і консолей PlayStation 4 та Xbox One, але видавець не уточнив, чи вийде гра для всіх платформ одночасно.

Нагадаємо, що вчора анонсували настільну гру за мотивами The Banner Saga.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • XrayStyleZ

  Я один не розумію статусу культовості першої частини цієї ролівки?

  • Oleh Kulikov

   Почнімо з того, що статусу культовості Banner Saga не має, рано їй ще до такого.
   Але так — це дуже навіть хороша гра. Лаконічна, але разом із тим сильна історія, розкішний саундтрек (це ще коли Вінторі шкварив, як боженька, а не робив якесь чортовиння, як у АС: Синдикат), непогана (але швидковичерпна боївка) та заздалегідь убивчий менеджмент табору — цього вистачило, аби три вихідці з BioWare показали середнього пальця своїм колишнім колегам і швидко завоювали любов сотень тисяч прихильників.

   • XrayStyleZ

    Менеджменту там немає: хоч всі вижили, хоч один – сенсу нуль як і впливу на події. Кінцівки убогі(ще й, по суті, однакові). Візуалізація походів з часом(швидко) набридає, хоч видно, що художники дуже старалися, але… Боївка цікава, але не проривна, ще й доволі легенька та ще й не така глибока, як на перший погляд(плюс були, наскільки я пам’ятаю, безглузді(читай: ніякі) та недоречні уміння та бойові персонажі). Про звуковий супровід нічого не скажу – не пам’ятаю, а от квести там крутяцькі, хоча їм не вистачає дії розтягнутої у часі(не всім) і їх мало, надто мало для тих 10 год., що я провів у грі. Сюжет – цікавий, хоч нагадує деяку замальовку, яка є лише приквелом до основних подій.
    PS: і те, що мені особисто не сподобалося: назви всього і вся, від чого спроби розібратися в усьому місцевому “лорі” закінчилися для мене поразкою.