The Banner Saga Warbands — настільна адаптація чудової ролівки

3D Bannersaga Cover

Високо оцінена критиками та й простими ґеймерами The Banner Saga отримає власну адаптацію під настільну гру. Для цього розробники зі студії Stoic об’єдналися з компанією MegaCon Games, щоб 12 листопада запустити Kickstarter-кампанію, яка і визначить долю проекту.

Скільки саме грошей потребують розробники наразі невідомо, але, якщо там не буде якоїсь космічної цифри, грошозбірня, безумовно, приречена на успіх. Розробка гри триває уже цілий рік і найголовніше зараз назбирати гроші на повномасштабне виробництво настілки.

З минулорічної ролівки The Banner Saga справді може вийти чудова настільна гра, адже адаптувати її під цей вид ґеймінґу не важко, враховуючи покрокову механіку бою. Залишається сподіватись, що не менш важливі складові гри, такі як довгі подорожі по замерзлій тундрі, важкі моральні рішення та, звісно, діалоги, теж якісно адаптують під настільну гру.

Подробиці правил наразі не повідомлені, але, впевнені, з запуском Kickstarter-кампанії нам усе пояснять.

Відеогру, до речі, зараз можна придбати за смішну ціну — 3,14 долара. Якщо досі не мали можливості познайомитись з цією прекрасною грою, поспішайте, бо пропозиція в Steam триватиме менше доби з часу написання новини.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →