The Banner Saga: Warbands успішно профінансована лише за 30 хвилин

logo_warbands

Інді-розробники Stoic та творці мініатюрних настільних ігор MegaCon Games у співпраці з видавцем інді-забавок Versus Evil, сьогодні повідомили декілька подробиць про їхню спільну настільну гру у всесвіті The Banner Saga — The Banner Saga: Warbands, яка була успішно профінансована на Kickstarter лише за 30 хвилин від початку кампанії збору коштів.

Web-Images-6Це настільну гру на 2-4 гравців з мапою і мініатюрами персонажів, у якій доведеться приймати важкі рішення та згодом спостерігати за їхніми наслідками. У наборі: 30 пластикових мініатюр, мапа світу, ігрова платформа та декілька наборів карт. Люди, які підтримали розробників не словом, а валютою, отримають ексклюзивну мініатюру Warband.

Браян Шоттон, ґеймдизайнер і засновник MegaCon Games розповів зазначив:

Мініатюри The Banner Saga: Warbands будуть тієї ж якості, що й інші проекти від MegaCon Games, тому можна бути спокійним.

Це суто тактична настілка, яка трохи відрізняється від оригінальної комп’ютерної гри, і в якій присутній дух прийняття важких рішень, в якій не всі виживуть. Кінцева мета всього цього — зберегти життя вашого загону.

mailservice (1)Також, це вперше шанувальники гри зможуть попередньо замовити цифрову копію майбутньої The Banner Saga 2 для ПК. Ті хто підтримав гру на Kickstarter зможуть обрати рівень своєї застави, і додати будь-яку кількість фізичних або цифрових елементів до свого замовлення за додаткову платню. Саму The Banner Saga 2  можна замовити зараз зі знижкою 10%.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • YuroLohe

  $80? танунафіг

  • srakamotyka

   Настільні ігри у наш час – це дороге задоволення, на жаль.

   • Лише, якщо ти купуєш гру сам для себе. Але треба бути йолопом, щоби купувати самому для себе. Настільні ігри зазвичай купують компанії людей. Якщо іграшка коштує 80 доларів, то на чотирьох — це по 20. Настільні ігри купують не на один раз, і не на місяць, а на рік і більше, тому це значно дешевше, ніж відеоігри чи навіть книжки, не кажучи про таке безглузде марнування часу, як походи в кінотеатри.

    • sqwerni

     А можешь пояснити, чому на твою думку походи до кінотеатру ” марнування часу”?