The Bard’s Tale IV успішно профінансована

1081cef92c5fbc5f291a27b703c0f067_original

Компанія розробників inXile entertainment повідомила, що гра The Bard’s Tale IV була успішно профінансована на платформі Kickstarter, де вже зараз зібрала більше 1 250 000 доларів. Це означає, що розробка гри отримала зелене світло, а все завдяки підтримці спільноти. Враховуючи те, що до кінця кампанії ще цілих 25 днів, розробники зможуть отримати значно більше коштів, ніж розраховували.

Брайан Фарґо (Brian Fargo), генеральний директор inXile Entertainment, прокоментував успіх свого проекту так:

У тридцяті роковини оригінальної гри дуже приємно усвідомлювати, що нам вдасться випустити довгоочікуваний сиквел. Уже не вперше чуйність спільноти просто приголомшує нас, і ми направимо всі зусилля на створення рольової гри, яка виправдає сподівання — як це було з Wasteland 2, і як буде з Torment: Tides of Numenera, яку розробляємо паралельно. Наші фанати знову продемонстрували, що класичний жанр комп’ютерних рольових ігор живіший за всіх живих. Нехай живе жанр RPG!

Попри успіх на грошозбірні, фінальна версія гри вийде ще не скоро. Попереду дуже багато роботи, тож очікувати реліз варто не раніше 2017 року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Ігор Кузь

    Якщо це не cgi графіка, то туже круто, як для інді проекту.