The Black Glove — новий проект творців BioShock

Ось, що називається вчасно: в один день із анонсом Девіда Лінча про повернення культового „Твін Пікс“, творці BioShock з розформованої нині Irrational Games анонсують свій новий проект The Black Glove, вхопивши натхнення з класичного серілу початку 90-х.

Хлопці згуртувалися під назвою Day For Night Games Studio і вийшли на Kickstarter, де намагаються зібрати 550 000 мертвих президентів.

Події „Чорної рукавички“ розгортаються у 1920 році навколо театру The Equinox. Гравцям буде доручено ліквідувати цей театр після жахливого шоу. Робота не з найлегших, адже в театрі відбуваються дуже дивні речі — злами часу, моторошна музика, з’являються дивні персонажі тощо. Аби позбутися цих проблем, гравцям доведеться повернутися у часі і змінити власників театру на краще задля його спасіння. Після успішного виконання цієї місії, з’явиться чорна рукавичка, яка допоможе резидентам театру підняти свою майстерність на найвищий щабель. Кожна ваша дія впливатиме на розвиток театру в кращий або гірший бік, словом, простіше не буває (табличка „сарказм“).

Щоб краще зрозуміти про що йдеться, пропонуємо переглянути дебютний трейлер з Kickstarter:


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Mr. Inceptive

    Дуже приємний сеттінг. І в цілому, дуже інригуючий проект, думаю, на Kickstarter він збере більш, ніж необхідно