The Old Blood — приквел-доповнення для Wolfenstein: The New Order

Компанія Bethesda Softworks і студія MachineGames анонсували самостійне доповнення до минулорічного шутера Wolfenstein: The New Order. Передісторія “Нового ладу” носитиме назву Wolfenstein: The Old Blood.

Події приквелу розгортатимуться в альтернативному 1946-му році. Протаґоністом Wolfenstein: The Old Blood буде все той же Бі Джей Блажкович, якому цього разу належить взяти участь у двох великих місіях. Перша з них має назву “Руді Йегер і Вовче лігво” — у ній ми відправимось у майже неприступний замок Вульфенштайн, для того, щоб викрасти таємні координати бази генерала Черепа. Функцію боса тут виконуватиме страшний маньяк-доглядач. Друга місія — “Похмура таємниця Гельґи фон Шаббс” — перенесе Блажковича у містечко Вульфбурґ, де його зацікавить археолог Гельґа фон Шаббс, яка знайшла таємничий і зловісний артефакт. Ці місії приведуть героя до початку “Нового порядку”.

Подивіться дебютний трейлер з GDC 2015, знятий у фірмовому стилі класичних трилерів.

На відміну від оригіналу, доповнення Wolfenstein: The Old Blood вийде лише для ПК та консолей нового покоління. Дата виходу призначена на 5 травня цього року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →