This is the Police — симулятор корупційного копа

Screenshot_2

Зазвичай на арені Kickstarter з’являються проекти, що не мають широкого розголосу серед преси. Проте, у випадку з грою білоруської студії Weappy — This is the Police — це не так. Ця гра вже встигла здобути хороші відгуки від провідної ігрової преси, а тепер просить допомоги у гравців.

Головним героєм гри є 60-річний поліцейський Джек Бойд. На посаді правоохоронця йому залишилось служити не довго — усього через 180 днів його відправлять на пенсію. До цього моменту у нього є ціль — заробити 500 тисяч доларів — неможливе завдання для чесного копа, але можливе для Джека. Щоб досягнути своєї мети ГГ застосовуватиме усі можливі засоби, серед яких підкуп, незаконна торгівля зброєю, співпраця зі злочинцями і так далі. Попри усю цю погану поведінку, не слід забувати, що Джек є копом, а це значить, що зі службовими обов’язками йому теж доведеться справлятись. А серед них часто бувають найнесподіваніші ситуації.

Варте уваги також те, що голос головного героя належить актору Джону Сент-Джону, який озвучив Дюка Нюкема, відомого персонажа у світі ігроіндустрії.

Розробники зі студії Weappy мають на меті зібрати досить маленьку для гри суму — лише $25 тисяч. Майже половину вже зібрано, а попереду ще 26 днів. Дізнатись більше подробиць можна на сторінці Kickstarter.

Читайте також

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Відеоогляд This Is The Police

Огляд This Is The Police

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter

Творці DOOM анонсували олдскульний шутер від першої особи

Популярне