This War of Mine для піратів

Днями стався безпрецедентний випадок. Один із розробників зі студії 11 bit studios, що створили This War of Mine на ймення Кароль зробив дуже широкий жест, подарувавши злісним піратам у бухті ключів на суму майже $200.  Разом з тим благодійник намагався пробудити крихту сумління в усіх недобросовісних людей такими словами:

Привіт, хлопці! Це Кароль з 11 bit studios, один із розробників This War of Mine. Ми дуже раді, що вам подобається наша гра. Це підтверджує, що 2 роки, витрачені на неї, варті того. Хочу подякувати усім тим, хто вирішив купити гру і цим підтримати нас, адже з вашою допомогою ми зможемо надалі розвивати TWoM і створювати навіть кращі ігри у майбутньому.

Це нічого, якщо з деяких причин ви не можете купити гру. Ми знаємо, що таке життя і знаємо, що часом це просто неможливо.

Ось кілька Steam-ключів гри, щоб хтось із вас погрався у неї. І якщо, опісля кількох годин гри, вона вам сподобається — розкажіть про це, і тим ви нам дуже допоможете.
Насолоджуйтеся!

Як на мене, дуже оригінальний спосіб боротися із піратством.

Нагадаю, що This War of Mine вийшла 14 листопада і придбати її можна у Steam, а якщо ви любите бути 100-відсотковим власником своїх ігор, то купуйте на GOG.com, Humble Bundle Store чи Games Republic. А вирішити, чи будете ви її купувати, вам допоможе це прев’ю. А поки що ми з вами переглянемо релізний трейлер цієї чудової гри:


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Marick

    Благодійний вчинок =)

  • Молодчаги! І так збирався її купувати, але зі знижкою, але тепер куплю найближчим часом.

  • V22

    почитав огляд гри, тепер теж думаю купити…