Titan Quest: Anniversary Edition анонсована для консолей

Минулого року THQ Nordic випустили Titan Quest: Anniversary Edition для ПК, приурочивши це до святкування десятиріччя гри. Перевидання вийшло з низкою ігроладних покращень, робочим багатокористувацьким режимом і відразу містило доповнення Immortal Throne. А 13 грудня видавець оголосив про вихід Titan Quest: Anniversary Edition на PS4, Xbox One та Nintendo Switch наступного року. Питання “Кому вона там потрібна?”, до слова, залишається відкритим.

Варто зауважити, що версія Titan Quest: Anniversary Edition для Nintendo Switch вийде дещо пізніше, ніж аналогічна для інших консолей. На PS4 та Xbox One гравці зможуть пограти в неї 20 березня 2018, тоді як власникам консолі від Nintendo доведеться чекати моменту, «коли гра буде готова».

До всього, консольним ґеймерам запропонують  вибір між Стандартною та Колекційною версіями гри. Покупці колекційки, окрім гри, отримають блокнот, репліку грецького бойового шолома 9 дюймів заввишки(орієнтовно 23 см) та якусь красиву коробочку для упакування цього добра.

Коштуватимуть видання $29.99 та $119.99 відповідно.

Titan Quest: Anniversary Edition на консолях Xbox One та PS4 вийде 20 березня 2018 року, на Nintendo Switch — як тільки-но буде готовий.

Читайте також

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

PlayNews #257 — System Shock 3, EVE Online…

Стрім Titan Quest: Anniversary Edition | ЗАПИС

Оголошено список кандидатів на премію “Золота малина”

Golden Raspberry Awards

We Happy Few відкладено до літа

Night in the Woods отримала дату виходу на Nintendo Switch

Night in the Woods

Cold Iron Studios розробляє нову гру за мотивами «Чужого»

Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Robot Cache

Популярне