Тодд Говард розповів про Fallout 4 VR і ще три нові гри Bethesda

Виконавчий продюсер Bethesda Game Studios Тодд Говард розповів ігровому порталові Glixel, що компанія наразі розроблює три нові проекти: дві «класичні гри Bethesda» і одну мобільну забавку. Окрім цього, достеменно відомо, що в розробці перебувають версія TES Ⅴ: Skyrim для Nintendo Switch і VR-версія Fallout 4.

«Я не можу багато розказати про них, але вони масштабніші за все, що ми робили до цього», — прокоментував Говард розробку нових проектів. Також під час інтервʼю він згадав про вдалий досвід створення Fallout Shelter: «Це було для нас великим сюрпризом. Зокрема його успішність. Скільки ми маємо зараз? 75 мільйонів гравців? Ключовим фактором стала унікальність іграшки, і в новому проекті ми хочемо розвити концепцію винятковості».

Щодо режиму віртуальної реальності Fallout 4, анонсованого під час E3 2016, виконавчий продюсер Bethesda Game Studios сказав: «Ми робимо окрему гру». Звісно ж, її основною проблемою є питання пересування у величезному світі Fallout 4. «Нам пощастило, що дії гравця не надто засмикані. Рух, безумовно, є найскладнішою частиною, я визнаю. Ураховуючи розмір світу та кількість рухів у Fallout 4, ця частина є складною, бо рухатися доводиться часто. Зараз ми робимо телепорти, і це працює, але ми експериментуємо і з іншими варіантами».

Цікаво, що студія не планує зосереджуватися на одному рішенні, а намагається пробувати всі можливі. «Наш план — впровадити якомога більше [рішень], бо кожний має свій смак».

Читайте також

Огляд The Evil Within 2

The Evil Within 2

Fallout 4 — МОДні проблеми

Оновлення TES V: Skyrim Special Edition робить гру стабільнішою

Огляд Dishonored 2

Bethesda оприлюднила системні вимоги Dishonored 2

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

Усе, що ви могли проґавити під час Tokyo Game Show 2016

Розробники Fallout 4 увічнили образ померлого гравця

 • Van’a Koval

  Мені цікаво, от який сенс робити оці VR проекти. Не сперечаюсь що VR це круто і все таке, але в такому вигляді як зараз, він існувати не зможе. Шоломи і устаткування дорогуще, комп для цього теж не дешева штука, а про зручність у користуванні взагалі мовчу (в цій здоровенній фігні довго не посидиш так ще і на вестибуляр величезне навантаження). Та і комерційний успіх цих шоломів сумнівний, наскільки мені відомо то їх продажі не такі високі як передбачали… Для чого тоді робити окремий VR проект, в який мало хто зіграє?

  • НикИТОС

   Яким чином тоді розвиватимуться ці VR-проекти, якщо їх не робити? Саме наявність проблем, що заважають грати з максимальним комфортом, змусить їх якось вирішити.

   • Van’a Koval

    Тут треба виходити з того, чи справді вони необхідні. Ігри не повинні замінювати реальність чи відтворювати її. В якості атракціону на 15 хвилин вони годяться, але не більше. Скажімо так, за доповненою реальністю явно майбутнє, а от за віртуальною навряд.

    • VR створений для нових враження, а не для заміни реальності і замінити ніколи не зможе. Чи буде потрібен VR масовій аудиторії залежить від розвитку цього VR, а для цього потрібно експериментувати і Fallout 4 — це експеримент як для розробників так і для ґеймерів. 11% гравців PS4 які пройшли RE 7 у VR доказують, що VR годиться і на більше ніж 15 хв.

     • Van’a Koval

      Як на мене, то розвиток ВР залежить не стільки від оцих експериментів, скільки від технологій. Допоки ці жахливі шоломи не замінять чимось дійсно зручним, то ВР так і буде атракціоном на 15 хвилин (так, саме атракціоном, адже сидіти в цій фігні якось не кайф. та і навантаження на вестибуляр колосальне, велика кількість людей скаржиться на відчуття нудоти після цих чудо шоломів).

     • VR залежить однаково як від технологій так і від експериментів. Те що VR зараз доволі великий, це є нормально, просто гляньте на перші мобільні телефони і на сучасні смартфони, я впевнений що в 80-х теж говорили, що ці телефони незручні. Насправді, розвиток VR технологій не зупинявся і не зупиняється, достатньо послухати HTC, оскільки вони вже працюють над безпровідним VR-ом і думають, як краще задіяти руки для кращого занурення і ще більших вражень.

  • Pan Diman

   Комп, достатній для ВР, у 2017-му вже не так складно знайти, як це було років п’ять тому. Крім того, до кінця цього десятиліття вже планують розширити ВР для мейнстріму (може, навіть цього чи наступного року це станеться, хтозна). Багато хто так уже казав, але варто повторити думку: це дуже нагадує ранній розвиток відеоігор на ПК та окремих консолях першого покоління. Або, можливо, навіть і події в цій індустрії, які ми не пам’ятаємо, бо в 60-ті роки такі ігри не були масово популярними взагалі. На все є свій час.

  • Хочеться бути ВР-оптимістом, з часом надіюся ВР трохи здешевлять, бо для мене це майже головний аргумент утриматися від його використання.

 • Зараз би арбузити ігри котрі вже давно вийшли… Тим більше не досить вдалий Fallout 4.
  НІ щоб зробити щось нове, щоб ніхто не пов’язував з всесвітами котрі були створені…

 • Дмитро Бондаренко

  От новий би TES

Популярне