Total War: Rome II повертається з новим доповненням

Вийшовши чотири роки тому, Total War: Rome II відразу ж стала надзвичайно популярною поміж любителів тактичних стратегій. Проте, як і в будь-якої іншої гри, в неї був свій життєвий цикл, яка вона з гордістю пройшла й залишилась у серцях фанатів. Але не все так просто.

Creative Assembly анонсувала нове доповнення до Total War: Rome II — Empire Divided. Події нового доповнення розгортатимуться у 270 році н.е. та демонструватимуть Римську Імперію в її «кращі» часи. Перед гравцем поставлять майже неможливе завдання: відновити колишню міць наддержави (або зрівняти її з землею, якщо ви виберете іншу фракцію). Окрім Римської Імперії, у грі буде 10 фракцій, які належатимуть до 5 культур (кожна зі своїми особливостями). Також доповнення збагатили наявністю чуми, бандитів та культів. Ось, що стосовно цього кажуть представники Sega:

“Будівлі культів можна будувати задарма, оскільки їх створення залучатиме нових окультистів, які заселятимуть ваші території. Завдяки цьому отримати бонуси культів буде порівняно легко, тому що вони поширюватимуть чужу культуру, приносячи безлад у ваші провінції. Для того, щоби позбутися цих будівель доведеться добряче заплатити не тільки за саме знищення, а й за штрафи. Ретельне обдумування переваг та недоліків культу необхідне, тому що використавши їх правильно, — вони стають могутньою зброєю.”

Окрім Empire Divided, Creative Assembly зробила доповнення Power & Politcs, яке покликане покращити дипломатію в Total War: Rome 2. Як зауважує видавець: оновлення дипломатії матиме стосунок до гри в цілому.

Вихід доповнення Empire Divided для Total War: Rome II заплановано на 30 листопада.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →