Total War: Warhammer Old World Edition матиме фракцію Бретоннія

Наразі творці Total War: Warhammer готують спеціальну версію гри під назвою Old World Edition, що існуватиме лиш у вигляді фізичної копії. Розробники запевняють: гра дістанеться полиць ігрових магазинів з приходом лютого.

Окрім ексклюзивної новели Енді Голла «Принц Альтдорфа», свіжий реліз стратегії міститиме нову ігрову фракцію — Бретоннія. Гравці, що вже мають цифрову версію Total War: Warhammer, зможуть завантажити відповідне оновлення безкоштовно.

kggfm83y8apfvcqs6r4awh

Бретоннія — одне з найвеличніших королівств Старого Світу. «Контраст між скромними селянами і пихатими лицарськими орденами. Феодальне королівство Бретоннія має безліч потужних юнітів, яких поведе в битву один з трьох легендарних лордів на ваш вибір: король Луан Леонкьор, Альберик Борделівський або Чародійка Фей», — описує фракцію видавництво Sega.

Total War: Warhammer — тактична покрокова стратегія в реальному часі. Ігровий процес сконцентровано на битвах, де гравець керує загонами воїнів у реальному часі з можливістю прискорення і сповільнення його плину. На відміну від попередніх ігор серії, які мали історичну тематику, Total War: Warhammer — фентезійна. Реліз іграшки відбувся 24 травня 2016 року.

Читайте також

Анонсована 4Х стратегія Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

Анонсовано Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War: Rome II повертається з новим доповненням

Total War: Rome II

Розробники об’єднають докупи Total War: Warhammer I та II

Стрім Total War: Warhammer 2 | ЗАПИС

Стрім Total War: Warhammer Norsca DLC | ЗАВЕРШЕНО

Warhammer для чайників #14 | 40,000

PlayNews #296 — Total War Saga, Overwatch…

 • Михайло

  Ну подивимось, як воно буде.

 • Oleksii Mozgovyi

  Якось фентезійна Ваха не дуже порівняно з космічною… Хто що може порадити подивитись/почитати/пограти для більш повного занурення в цей всесвіт?

  • Андрій

   Мені сподобалась Mordheim: City of the Damned це оцифрована настільна гра.

Популярне