Total War: Warhammer Old World Edition матиме фракцію Бретоннія

Наразі творці Total War: Warhammer готують спеціальну версію гри під назвою Old World Edition, що існуватиме лиш у вигляді фізичної копії. Розробники запевняють: гра дістанеться полиць ігрових магазинів з приходом лютого.

Окрім ексклюзивної новели Енді Голла «Принц Альтдорфа», свіжий реліз стратегії міститиме нову ігрову фракцію — Бретоннія. Гравці, що вже мають цифрову версію Total War: Warhammer, зможуть завантажити відповідне оновлення безкоштовно.

kggfm83y8apfvcqs6r4awh

Бретоннія — одне з найвеличніших королівств Старого Світу. «Контраст між скромними селянами і пихатими лицарськими орденами. Феодальне королівство Бретоннія має безліч потужних юнітів, яких поведе в битву один з трьох легендарних лордів на ваш вибір: король Луан Леонкьор, Альберик Борделівський або Чародійка Фей», — описує фракцію видавництво Sega.

Total War: Warhammer — тактична покрокова стратегія в реальному часі. Ігровий процес сконцентровано на битвах, де гравець керує загонами воїнів у реальному часі з можливістю прискорення і сповільнення його плину. На відміну від попередніх ігор серії, які мали історичну тематику, Total War: Warhammer — фентезійна. Реліз іграшки відбувся 24 травня 2016 року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Ну подивимось, як воно буде.

 • Oleksii Mozgovyi

  Якось фентезійна Ваха не дуже порівняно з космічною… Хто що може порадити подивитись/почитати/пограти для більш повного занурення в цей всесвіт?

  • Андрій

   Мені сподобалась Mordheim: City of the Damned це оцифрована настільна гра.