Трейлер бойової системи NieR: Automata викрив дату виходу ПК-версії?

Учора Square Enix оприлюднила трейлер NieR: Automata, що показує бойову систему гри. Забавка запропонує чотири види зброї для андроїда 2B (невеличкі мечі, великі мечі, списи та бойові поручі), між якими можна перемикатися в середині комбо. Гравці також зможуть розблокувати спеціальний арсенал для тактичної системи підтримки Pod.

Цікаво, що на сайті з матеріалами для преси Square Enix розмістила дещо інший варіант трейлеру, який містить згадку про ПК-версію забавки.

Як можна бачити на скриншоті вище, NieR: Automata дістанеться Steam уже 10 березня, тобто одного дня з європейським PS4-релізом. Щоправда, це може бути звичайною помилкою монтувальників, бо останній прес-реліз не уточнює дату виходу ПК-версії, залишаючи нам слова «вийде в Steam у 2017».

NieR: Automata — сиквел забавки NieR, що продовжить побічну сюжетну гілку серії Drakengard і розповість історію андроїдів 2B, 9S і A2, що битимуться з іншопланетною армією роботів-загарбників у складі спеціального загону роботів під назвою YoRHa.

Читайте також

Підсумки The Game Awards 2017

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Серії Hitman може настати гаплик. Дякуємо довбикам зі Square Enix

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

Японський канал показав життя та роботу творця NieR: Automata Йоко Таро

Стрім NieR: Automata | ЗАПИС

Порадник ґеймера: Березень 2017

PlayNews #279 — NieR: Automata, Nioh…

  • “Трейлер викрив дату виходу ПК-версії?” О це так-так! Викрив!

Популярне