Трейлер бойової системи NieR: Automata викрив дату виходу ПК-версії?

Учора Square Enix оприлюднила трейлер NieR: Automata, що показує бойову систему гри. Забавка запропонує чотири види зброї для андроїда 2B (невеличкі мечі, великі мечі, списи та бойові поручі), між якими можна перемикатися в середині комбо. Гравці також зможуть розблокувати спеціальний арсенал для тактичної системи підтримки Pod.

Цікаво, що на сайті з матеріалами для преси Square Enix розмістила дещо інший варіант трейлеру, який містить згадку про ПК-версію забавки.

Як можна бачити на скриншоті вище, NieR: Automata дістанеться Steam уже 10 березня, тобто одного дня з європейським PS4-релізом. Щоправда, це може бути звичайною помилкою монтувальників, бо останній прес-реліз не уточнює дату виходу ПК-версії, залишаючи нам слова «вийде в Steam у 2017».

NieR: Automata — сиквел забавки NieR, що продовжить побічну сюжетну гілку серії Drakengard і розповість історію андроїдів 2B, 9S і A2, що битимуться з іншопланетною армією роботів-загарбників у складі спеціального загону роботів під назвою YoRHa.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • “Трейлер викрив дату виходу ПК-версії?” О це так-так! Викрив!