Цілий пакунок чудових скріншотів Just Cause 3

Розробники із компанії Avalanche Studios представили на розгляд нові скріншоти Just Cause 3 — майбутнього пригодницького екшну власного виробицтва.

Переглядаючи нові світлини (а їх, до речі, багацько) можна побачити, що у плані естетики, енергетики і небезпеки у нової частини Just Cause вже гаразд. Зі світлин також можна побачити, що розробники приділили велику увагу деталізації і рівню графіки — особливо ефектно і красиво виглядають вибухи, яких, ми впевнені, буде достатньо. Щодо змін в самій структурі гри, то тут ніякої кардинальної революції ми не побачили — розробники вдосконалюють те, що і так добре працювало.

Нагадаємо, події цієї гри розгорнуться у все тій ж вигаданій тропічній країні через кілька років після події другої частини. На місці залишився і герой Ріко Родріґес, який продовжуватиме наводити порядок, винищуючи жорстоких диктаторів. Цього разу розробники обіцяються якісне керування автівками, літаками та іншого транспорту. Для ретельної розробки цього аспекту гри були залучені люди, які брали участь у створення знаменитої гонки Burnout.

Реліз обіцяють наступного року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Вова TooL Вітовський

  Дівчата в соцмережах також викладають свої фото, а при зустрічі виглядають зовсім не так. Хочу побачити спочатку ґеймплей, а потім хвалити.

 • Yuri Koval

  Чудово. Чекаю з нетерпінням.

 • То де ж ці світлини? На офіційному сайті розробників не знайшов…(
  – БТРчик виглядає справді чудово! дуже нагадує Battlefield4, якби не знав з якої гри, то був би впевненим, що скріншот з Батли.)

  • Не зрозумів запитання. Якщо що, то у нас можна гортати картинки в галереї.

   • Чорти б мене вхопили!
    вибачаюсь, не помітив – нублю безбожно!… ))
    зате відвідавши сайт Avalanche Studios дізнався, що студії розташовані в Новому Йорку та Стокгольмі, а ще там є цікаві світлини розробників! ^___^

  • Nazar Gomenyuk

   3 рази перегрузив сторінку, думав щось у мене не те, доки побачив ту стрілочку.
   Ти не один такий.

 • alex kramer

  Більше деталей і більше кольорів.А так різниці з попередньою частиною я не бачу.

  • Interzeroid

   Ну, роздивитися на знятках неможливо, як змінився ігролад. Рушій, швидше за все, буде той самий, але модифікований.

   • alex kramer

    Хотів сказати,що поки що їх не бачу.Щодо модифікації рушія-згоден.Роздивившись скріншот з газовим балоном,можна припустити,що в грі нарешті буде змога чіпляти гаком одразу 2 предмети.