Цінепад у Battle.net з приводу Чорної п’ятниці!

Цяцьки, цяцьки, цяцьки — їх ніколи не буває забагато. Ну як, наші гаманці з цим, мабуть, не згідні, але, навіть вони змушені долучитися до нашої радості, коли починаються знижки. І зараз саме та пора, в Battle.net почався осінній розпродаж, який приурочений до традиційної на Заході Чорної п’ятниці (ну й того «чогось», що відбувається паралельно з нею в нас).

Якщо ви й досі не придбали давно бажану гру від Blizzard, то зараз саме час, адже падіння цін, справді, помітне. Для прикладу: знижки в магазині World of Warcraft досягають 55 %, що так і манить поринути в чарівний світ Азероту на один-два місяці, а там хтозна, можливо й на цілий рік. Якщо ж вам більше до душі жанр MOBA, то не оминіть можливості прикупити декілька героїв та образів для них у Heroes of the Storm. Ви можете зробити це, придбавши набори «Червоно-чорна п’ятниця» зі знижкою 33 %, «Знову «чорна» п’ятниця» зі знижкою 29 % або ж придбавши стимуляторів на рік уперед і самостійно заробляти внутрішньоігрову валюту для покупки бажаних героїв. Проте не всім подобається жанри MOBA або MMORPG. «Не біда» — сказали в Blizzard, тому саме зараз можна придбати Overwatch зі знижкою 60 %.

Battle.net

І це не край щедрості Blizzard. Навіть якщо ви не знайшли чогось справді захоплюючого для себе в наведеному переліку, — усе одно завітайте в Battle.net. Ви точно знайдете гру на свій смак із приємною серцю (та й не тільки) ціною.

Читайте також

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Підсумки The Game Awards 2017

Тепер можливостей стати кіберспортсменом в Overwatch ще більше!

Overwatch Contenders

Blizzcon 2017 DLC — PlayNews #307

Blizzcon 2017

World of Warcraft: Battle for Azeroth міститиме ігроладні елементи RTS

World of Warcraft: Battle for Azeroth

BlizzCon 2017: Overwatch

Overwatch Moira

Blizzcon 2017: World of Warcraft

World of Warcraft: Battle for Azeroth
 • PanKrabz

  Та тільки ціни-то не в гривнях. Не зайшов якось Overwatch та інші їхні ігри.

 • Valentyn Gromov

  Шановна редакціє, вас не так давно хвалили щодо україномовності на прикладі “ігролад” – саме завдяки вам і почав його вживати. Але “обілків у HoTS” – це якось…дивно чути від вас. Узгодженої позиції перекладацької спільноти не знаю, проте… Скін, зовнішній вигляд, образ як вже зовсім недолугий переклад.

  • Виправлено. Ймовірно, редактор прогледів.

   • Володимир TooL Вітовський

    Не “ймовірно”, інфа 100%.

 • Kirill Svidersky

  а старкрафт частково безкоштовний вже;)

Популярне