Творці TES Online: Morrowind показали ключові місця Вварденфеллу

Напевно, саме третя частина основної серії The Elder Scrolls найбільше припала до душі фанатам «Стародавніх сувоїв». У червні ми знову зможемо побачити легендарні місця в The Elder Scrolls Online: Morrowind, а поки що можна подивитися на них на каналі Bethesda на Twitch.

Коментована творчим керівником проекту Річем Ламбертом (Rich Lambert) прогулянка безсумнівно викличе приємні почуття у шанувальників старих ролівок та стане цікавою мандрівкою у минуле знайомого світу.

The Elder Scrolls Online: Morrowind додасть у гру Вварденфелл за 700 років до подій TES Ⅲ: Morrowind, новий клас Вартового та безліч іншого вмісту. Свіже доповнення до The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (колишньої The Elder Scrolls Online) вийде 6 червня цього року. У Steam попереднє замовлення цифрового доповнення коштує близько 40 доларів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Доволі не дешево, хоча від Bethesda не дочекаєшся нормальних цін.

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  Курви, бють по ностальгії. Нещастя, напряму скопійований, аба майже скопійований, тільки Сайда Нін. Решта локацій цілком упізнавані, але заодно і самобутні. Трясця, якеж воно все прекрасне, я вже туди хочу

  • Negwereth

   740 років різниці даються взнаки

   • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

    І це прекрасно. Адже коли показали Сайда Нін, майже точною копією з Морровінду, я почав хвилюватися.

    • Negwereth

     ну так, за словами розробників, Сейда Нін є першою спробою колонізації Вварденфелу. Так що він не міг особливо змінитись архітектурно, і, судячи з усього, не зміг набути важливого значення під час активного періоду коловіанської експансії.

 • Oleksij Bunyk

  Чорт, в мене тепер стояк. Добре що ціна в сорок доларів з ним легко справляється=)

 • Negwereth

  Хотів брати на релізі, але, мабуть, почекаю з місяць-два, там буде не проштовхнутись. В попередніх DLC така ситуація постійно була, а до виходу Єдиного Тамріелю взагалі інші локації просто вимирали. Почекаю поки спаде потік людей, тоді можна буде поквестати спокійно, якраз скоро нового персонажа докачаю.

 • Hedera helix

  Не “напевно”, а точно. Правда, у протистоянні олдфагів і ньюфагів всесвіту Сувоїв перемагають поки що… моди.

 • Andrii

  Хтось має бажання разом перекопати Морровінд?