У Dota 2 потрібно буде купувати героїв?

Valve працює над зміною системою доступу до героїв Dota 2, про це повідомив колишній працівник “вентелів” на Reddit. За його словами, в компанії давно аналізують такі успішні MOBA як League of Legends та Heroes of the Storm і після оновлення 7.00 взялися працювати над можливістю купувати героїв.

Цей же “працівник” повідомив, що на думку компанії, обмежена кількість героїв на початку, зменшить поріг входження для новачків, а також покращить командну гру. Вартість героїв у Valve ще обмірковують, але нібито обіцяють невеликі ціни. Так же невідомо, якими способами можна буде отримати героїв безкоштовно, один з ймовірних варіантів, це за кожні 25 ігрових годин, даватимуть одного героя на вибір безкоштовно.

Разом з цим оновленням введуть можливість зробити місячну підписку Dota 2 Heroes Access. Взявши підписку ви отримаєте доступ до усіх 113 героїв, та раз у місяць отримуватимете ігрові предмети в подарунок і, ймовірно, одного героя назавжди. Ціна підписки буде невеликою, 1 долар в місяць або 100 в рік.

Дату виходу оновлення, колишній працівник Valve не повідомив.

Читайте також

PlayNews #284 — Destiny 2, StarCraft: Remastered

Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World?

Відкрито реєстрацію на WEGAME VaultCup — турнір із CS: GO, DotA 2 і LoL

STS UA — звіт за серпень-грудень 2016

Dota 3, або чому дотка вже не та (фінал)

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Eloplay.com — справжній кіберспорт у тебе вдома

Стрім Dota 2 оновлення 7.00 | 12.12 о 00:00

 • Mikots

  Це ж треба було спочатку прочитати цю новину ще спросоння, щоб аж тепер зрозуміти, що до чого і коли)

 • Дмитро Бондаренко

  Ще один жарт? Та пофіг…

 • Денис Нижник

  “Ціна підписки буде невеликою, 1 долар в місяць або 100 в рік.” — ви лише вдумайтесь, придивіться до цифрів.

  • гляньте на дату публікації)

   • Денис Нижник

    Гляньте на байдужість до бодай хоча б якоїсь активності людей користувачів…

    • Що ви хочете цим сказати?

     • Денис Нижник

      Хочу сказати, що не важливо, на скільки давня публікація по відношенню мого першого коментаря. Звісно, якщо Ви на початку мали на увазі те, що я пишу коментарі до “застарілих” публікацій. Я відповідав опираючись на це тлумачення Вашої відповіді на мій перший коментар.

     • У даному випадку, важливо. Ви напевне не зрозуміли, чому я попросив глянути на дату. Це публікація під 1 квітня, тобто це публікація-жарт, як і “Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World?”.

     • Денис Нижник

      У такому випадку, таке робити дуже не доцільно, оскільки Ви інформаційний портал, а дизінформація, на скільки ми вже знаємо, залишає після себе погані наслідки. Ну, така публікація такого не спричинить, але більше такого не робіть, принаймі, можна було б десь зазначити прямим текстом, що ця інформація не відповідає дійсності, хоча б наприкінці дня публікації. (Грати на почуттях гравців (фанатів данних ігор) теж не є добре)

Популярне