У Fallout 76 буде своя варіація «Королівської битви»

Bethesda випустила розширений опис для багатокористувацького режиму Fallout 76, у якому докладніше розказала про режим Hunter/Hunted. З цікавинок — у ньому є натяки на королівську битву з ареною, що звужується, та системою «last man standing».

Ви можете долучитися до гри в режимі Hunter/Hunted через ваш Pip-boy, просто увімкнувши радіо. За словами розробників, як тільки до радіохвилі підключаться необхідна кількість людей — кожен отримає свою власну ціль для вбивства.

У вас буде година на те, щоб розшукати та вбити свою ціль на величезній мапі. Не забувайте, що ваша жертва може знаходитися за наступним пагорбом. Або, можливо, захоче дати відсіч. За годину територія почне зменшуватися, зближуючи вас із жертвою та вашим потенційним убивцею. Після ліквідації жертви, вам нададуть нову ціль. І так буде тривати, поки не залишиться хтось один — переможець.

З опису від Bethesda

За успіхи в цьому режимі вам нараховуватимуть бонуси, як в усіх онлайнах іграх. Чим більше гравців ви ліквідуєте, тим більше досвіду та очок отримаєте.

Читайте також

Bethesda навічно заблокувала группу гомофобних гравців у Fallout 76

Fallout 76

Огляд Fallout 76

Fallout 76

Стрім Fallout 76 (бета)

Fallout 76

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Порадник ґеймера: Листопад 2018

Fallout 76

10 цікавих речей у Fallout 76

Fallout 76

За Wolfenstein 3 розробники візьмуться відразу після Youngblood

“У Fallout 76 можна грати вічно” — кажуть керівники Bethesda

Fallout 76

Популярне