У передчутті GameDev Conference 2015

31 січня у Львові відбудеться найбільша та найпродуктивніша ігрова конференція для західних розробників — GameDev Conference 2015. Ця подія буде корисна й цікава як для тих, хто практикує, або планує практикувати розробку ігор, так і для тих, кому цікаво дізнатись, як на ділі працюють ігрові системи. У передчутті цієї зустрічі, хочемо нагадати вам основні її особливості.

Найперше, слід зауважити, що протягом GameDev Conference 2015 з практичними доповідями виступатимуть близько 36 знавців своєї справи, які радо поділяться досвідом. Проходитиме дійство у три потоки:

  • Протягом GameDev Business розповідатимуть про ігровий дизайн, монетизацію і менеджмент (як випустити гру і зробити її популярною).
  • Під час GameDev Tech розробники поділяться досвідом створення ігор для мобільних платформ, а також приділять увагу особливостям створення ігор на HTML5. Тут також варто очікувати цінних розповідей про ігрові рушії та інтеграцію з соціальними мережами.
  • На GameDev Art до уваги візьметься 2D/3D графіка, створення персонажів та інші творчі і технічні аспекти та екперементи в іграх.

Окрім корисного навчання і цікавих дискусій, організатори заходу потурбувались і про розважальну складову — відвідувачі виставки матимуть змогу на собі випробувати шолом віртуальної реальності Oculus Rift. 

Відбудеться конференція в Українському Католицькому Університеті за адресою Львів, вул. Хуторівка 35-А. Якщо вам цікава тема розробки ігор, мерщій реєструватись! Залишились останні квиточки.

Screenshot_1

Читайте також

Night in the Woods отримала дату виходу на Nintendo Switch

Night in the Woods

Cold Iron Studios розробляє нову гру за мотивами «Чужого»

Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Robot Cache

Нова Fable уже у процесі розробки

Fable

Оголошено дату релізу Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Стрімомарафон Dark Souls

У Fortnite: Battle Royale зіграло понад 40 мільйонів гравців

Fortnite: Battle Royale

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Популярне