У Steam з’явилася “Метро-2: Смерть вождя”

Без зайвого пафосу учора компанія БУКА, яка видавала Metro Redux в наших краях, випустила в Steam гру “Метро-2: Смерть вождя”. Однак ця забавка не має нічого спільного зі знаменитою українською серією ігор про Артема і покручів у метро.

Метро–2: Смерть Вождя” — це шутер від першої особи, дія якого розгортається у Москві невзабарі після смерті Сталіна. Це невеличке сюжетне доповнення до випущеної раніше гри “Метро-2”. Чесно, я на секундочку повірив, що нарешті якісь нові новини про третю гру із серії Metro, але ось посміявся сам із себе і продовжую очікувати. Але, якщо з якихось незрозумілих причин вам захочеться пограти у це… неподобство, то доповнення коштує якихось 20 гривень.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →
  • Наскільки зрозумів із побаченого про гру, тут комуняки вбивають комуняк, бо помер вождь цього відсталого племені, який теж комуняка. Думаю, комунякам сподобається.

  • О Боже мій, навіщо це гівно в стімі виклали? Я лише одне маю припущення, можливо вони надіються на якогось лоха, котрий подумає, що це продовження, чо доповнення до нашего вітчизняного Метро.

  • Oleg Gello

    А метро-1 було?