Ubisoft пригадала історію Assassin’s Creed III

Творець не забуває свого творіння. Розробники серії Assassin’s Creed ось уже кілька тижнів публікують відеоролики, які знайомлять новачків з історією франчайзу, а ветеранам допомагають пригадати, як усе було раніше. Останнім випуском цієї рубрики став відеоролик, присвячений Assassin’s Creed IIІ, яка, за словами розробників, стала справжньою революцією для серії.

І справді, масштаб, який супроводжував п’яту повноцінну частину Assassin’s Creed, захоплював ще до виходу. Ще б пак, після трьох ігор з незмінним головним героєм серія сильно потребувала значного стрибку як ігроладно, так і сюжетно. І він стався: кардинально новий цікавий сетинґ, нова бойова система, значимі історичні особистості, величезний великий світ, який не закінчувався на суші та, звісно, завершення історії Дезмонда Майлза. З іншого боку не було все так гладко, адже гра втратила той колоритний дух асасинського братства та протистояння тамплієрам, а епізоди сучасності розчарували своєю однотипністю. Зрештою, дивлячись на величезну кількість однакових побічних завдань та недопрацьовані механіки, стало чітко зрозуміло, що розробники вирішили віддати перевагу саме масштабності проекту, а не його довершеності.

А які у вас думки відносно третьої Assassin’s Creed?


Assassin’s Creed


Assassin’s Creed II


Assassin’s Creed: Brotherhood


Assassin’s Creed: Revelations


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • UsrName

  AC3 й став останньою непоганою грою, далі дитячий сад та franchise milking…

  • Pan Diman

   Особисто я був дещо байдужим до Black Flag, та чимало людей кажуть, що саме четвертий «асасин» поки лишається останньою вдалою грою серії.

   • UsrName

    Я також вважав, але коли награв 40+ годин, вона дико набридла тим, за що багато хто цінить цю гру – мего-аркадний бій на кораблях. Особливо бісить битва с хардкорно-заскриптованими легендарними кораблями, хто бився – той зрозуміти зможе.

    Також дратує погана графа (так, погана, той же FarCry3 виглядає набагато краще, та АС3 або навіть Revelations) з надмірними вимогами до заліза.
    Я брав BlackFlag сподіваючись що битви на кораблях будуть схожими на AC3, а тут – прокачуєш човен за 15-20 годин по максимуму, й все, нудняяяк. Так й не зміг пройти цю гру, а я дурень ще й Seson Pass взяв на куражі =(

 • Assassin’s Creed III хороша, але я ненавиджу розробників що не доробили її. Гра має багато кльових речей, але сюжет у кінці здувся (я не цього завершення чекав стільки років), багато кльових, але не потрібних елементів… Словом, гру треба було ще потримати у розробці.

  • UsrName

   Якщо не помиляюсь, той хлопець, що придумав цю гру, хотів завершити логічно це все, але Ubi ненажерливі не дали цього зробити, маємо Санта Барбару для школоло.

 • Paul Kholodnyuk

  Моя улюблена гра в серії, а сюжет взагалі на рівень краще, ніж в історії про Еціо.

  • UsrName

   Згоден, я грав в AC з першої частини, яку до речі вважаю дуже гарною, й не такою дитячою, як наступні частини. Так ось АС3 реально повернув планку до чогось серйозного, почали вони з Revelation, а ось АС3 став кльовим ланцюгом, але у AC4 знов все пішло з геометричною прогресією на дно. Дивлюсь на це зґвалтування над тайтлом тепер вже заради приколу, для мене все скінчилось після смерті Десмонда.

 • Денис

  Не дуже подобається. Історію Еціо нам розповідали три частини, увесь цей час персонаж розвивався. Цим вони підняли планку очікування перед третьою частиною, а що ми побачили? Такий собі сюжет, ніякого головного персонажа, який робить абсолютно нелогічні речі ще й постійно помиляється.

  • ну что поделаешь,люди тоже делают ошибки,а по большому счету ГГ и есть простой парень который тупит, а потом нужно все расхлебывать, по моему 3 часть удалась )

   • UsrName

    Вдалась, але не треба було продовжувати… Був би як Нео за Матриці :)

    • ну он и так как нео, умер в 3-ей части , точнее пожертвовал собой для спасения чяловечества))

     • UsrName

      Воно то так, але далi Ubi той труп почала тягати туди-сюди, так з героями не роблять.