Українська блукалка Way Out потребує вашої підтримки

В недалекому космосі, тікаючи від своєї планети та глобальної катастрофи, нація Тік збудувала космічні кораблі, які б мали стати осередком прихистку. Але загроза не була природною. І вони змушені тікати знову і знову, поки не знайдуть свій спокій, але це вже здається неможливим.

Ось так описує історію власної гри київська студія, яка складається з однієї людини. Ви один з тих, хто тікає від небезпеки. Ваш корабель був атакований, і тепер вам потрібно перетнути всі перешкоди на шляху, щоб врятувати ваших друзів.

Way Out — що це? Way Out — це мобільна гра, від першої особи, у якій вам доведеться перетнути ваш корабель, що являє собою лабіринт. Ви повинні знайти код, щоб відкрити двері, і перейти на наступний рівень, яких буде майже 100.

Особливості гри:

  • На повне проходження знадобиться 20 годин (або ще більше, з оновленнями);
  • Приємна графіка (можна змінити налаштування якості картинки);
  • Хороша розминка для мізків;
  • Завжди з вами (гра вийде на Android, IOS та WP);
  • Перша в своєму жанрі;

Наразі запущено кампанію по збору коштів на Indiegogo. Зібрані кошти підуть на придбання ліцензійного програмного забезпечення і просування марки. Автор гри просить підтримати його, якщо не матеріально, то поширенням інформації про гру в Твіттері, або в інших соціальних мережах.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →