Українська Little Kite з’явилась у Steam Greenlight

Поки Steam Greenlight не закрито, українські розробники поспішають скористатися шансом потрапити до найбільшої крамниці забавок в Інтернеті. Один із них, Anate Studio, додав туди свою Little Kite учора. Гра розповість драматичну історію Мері та її сина Ендрю, запропонувавши для керування механіку point-and-click.

За сюжетом іграшки Мері з дитиною намагаються подолати життєві труднощі, більшу частину з яких спричиняє Олівер, другий чоловік Мері. Одного вечора він приходить додому п’яний через втрату роботи та неможливість повернути борги і вдається до насилля. Розробник запевняє: побутовий сюжет може бути цікавим і змушувати перейматися за героїв.

Anate Studio скаладається лише з однієї людини, Анатолія Коваля. Він створює двовимірні забавки з 2012 року.

Little Kite є другою інкарнацією першої гри Анатолія — The Kite. Він збирається повністю переробити рушій, графіку та сюжет. Завантажити The Kite можна безкоштовно на Itch.IO.

Проголосувати за Little Kite у Steam Greenlight можна тут.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • mrSparky52

    Без зайвих вагань після перегляду відео одразу перейшов у Стім і проголосував. Хоч я в ігри такого жанру переважно не граю, але щось таке тут є притягуюче… Певно картинку гарно доповнив музичний супровід

  • Нарешті цікаві проекти

  • Михайло

    Нормально, особливо силами однієї людини.