Українська настільна гра «Туманний острів» нарешті побачила світ

Зовсім нещодавно у продаж надійшла настільна гра «Туманний острів» від видавництва Taka Maka і ось чому вам слід звернути на неї увагу.

«Туманний острів» — гра створена українцями, за участі українського видавництва, та орієнтована у першу чергу на нас з вами. Правила гри достатньо прості для того, щоб швидко освоїтися та зробити перші кроки у бік домінування над противником. Вона чудово підходить однаково для сімейних посиденьок і для невеличких дуелей у межах дрібної компанії. Завдяки не вкрай довгій тривалості партій, ви завжди встигнете взяти реванш і показати свою перевагу над товаришем. Під час створення гри автори черпали натхнення з відомої усім гри «Хрестики-нулики», тому певною мірою буде чесно сказати, що «Туманний острів» — це «Хрестики-нулики» на стероїдах.

Не оминайте увагою «Туманний острів» та підтримайте її авторів у починаннях створити самобутні українські настільні ігри. Більш детально про неї ми розкажемо згодом, очікуйте огляду на порталі PlayUA. А дізнатися про «Туманний острів» острів більше та замовити його ви можете за посиланням.

Читайте також

В Україні стартують продажі найтоншого у світі ноутбука Acer Swift 7

Acer Swift 7

Відьмак з’явиться у Monster Hunter: World

The Witcher

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Популярне