Українська Skedaddle вже у Steam Greenlight

Усі ми добре пам’ятаємо часи, коли платформери з простою графікою, кодованою лише 8 бітами, захоплювала думки гравців всього світу. Здається, це було вічність тому. Але українська команда Plaiko доводить, що цю тему ще не вичерпано, і є ще порох у порохівницях.

Звісно ж, хлопці не просто відтворили якусь стару іграшку, сподіваючись на ностальгічні почуття споживачів. Окрім приємних картинки та звуку, гра має доволі оригінальну механіку. За сюжетом ваш герой потрапляє на невідому планету з благородним бажанням дослідити її. Але місцеві, схоже, не люблять чужинців. Тож головною метою стає втеча від представників місцевої фауни і пошук планет з менш агресивними жителями.

571664398_preview_skedaddle_steam7

Ця гра з’явилася завдяки хакатону DevRunners Lviv. Його учасники мали зробити гру, тему якої було задано музичним треком. І команда Plaiko обрала трек, який надихнув їх на цей прекрасний платформер, отримавший перше місце і ліцензію на Unity 5 Pro. Так народилася Skedaddle.

Сьогодні ж ви можете віддати їй свій голос у Steam Greenlight, звантажити альфа-збірки гри для Windows і Mac OS та погратися просто у браузері.

У майбутньому розробники обіцяють додати у гру багатокористувацький режим, нові планети, більше істот та поліпшити систему керування персонажем.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →