Успіхи українського видавця Renatus Media

Відзначивши другу річницю з дня заснування, ігровий видавець Renatus Media підбив підсумки своєї діяльності на ігровому ринку.

За останні 12 місяців видавницькій компанії вдалося збільшити базу користувачів уп’ятеро: з 10 до 50 мільйонів гравців. Влітку 2013 року загальна кількість гравців дорівнювала 10 мільйонам, а вже рік потому, восени 2014-го, в ігри Renatus на платформах Facebook, iOS та Android грали вже більш ніж 50 мільйонів користувачів в усьому світі.

Серед головних хітів Renatus – такі ігри, як Bubble Chronicles Diamond Edition, Bubble Magic 3D, Bubble Origins, SlotBoom. Зовсім нещодавно видавець випустив низку нових ігор: Candy Dale, Sweet Smash Story та Bubble Milk Hero, які теж мають непогані шанси здобути успіх серед шанувальників віртуальних “цукерок” і “кульок”, — усе це завдяки яскравому оформленню та унікальній ігровій механіці, особливо серед жіночої аудиторії, яка є цільовою для компанії.

Окрім видавництва, компанія хоче бути активно залучена до розвитку ігрової індустрії. Вже понад рік Renatus є організатором та інвестором конференції DevGAMM. В грудні 2013 року оновлений DevGAMM зібрав у Києві близько 1300 учасників, в програмі конференції з’явилися нові формати і зіркові доповідачі. Обидва наступних заходи DevGAMM закріпили успіх: понад 1000 професіоналів ігрової індустрії, доповіді від Google, Facebook, Unity та іншіх лідерів ринку. Відповідно до численних відгуків відвідувачів, наразі конференцію DevGAMM можна вважати однією з найбільш продуктивних ігрових заходів у Східній Європі.

Серед найближчих планів видавця — поповнення ігрового портфоліо новими якісними іграми match 3 та “бабл-шутерами”. До кінця 2014 року заплановано вихід 3-х нових ігор, а також мобільних версій декількох ігрових додатків, які вже досягли високих показників на Facebook.

Якщо ви раптом захочете спробувати зіграти в ці ігри, то вам сюди, або сюди.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Virake

    курам на сміх.