Valve анонсували The International 5

Флагмани ПК-ринку ігор, Valve, анонсували дату проведення свого вже щорічного чемпіонату з DOTA 2 — The International 5. Турнір розпочнеться 3 серпня і триватиме 6 днів. Дати розкрито задля того, аби команди мали орієнтир готовності. А офіційні інвайти на турнір команди отримають до 1 травня.

The International 4, за словами Valve, зібрав біля моніторів більше 20 мільйонів глядачів (рекордний показник), чемпіонат вперше в історії транслювався на ESPN, що призвело до небувалого сплеску обговорень кіберспортивної сцени та її значущості. Проте Джон Скіпер, очільник ESPN, прохолодно відзивався про трансляцію даного турніру, зазначивши, що фінансово трансляція не окупилась.

Tld5wKT

Нагадаємо, що призовий фонд TI4 склав 10,923,995$, що є абсолютним рекордом в історії кіберспорту. Як складеться накопичення прайз-пулу TI5, побачимо зовсім скоро. Більшість діячів кіберспортивної сцени зійшлися на думці, що прийдешній рік буде визначальним у подальшому розвитку e-sport індустрії. Що ж, час розставить всіх на свої місця.

А як ви уявляєте майбутнє кіберспорту? Це мильна бульбашка чи валютно підкріплена тенденція?

Читайте також

Нова гра у всесвіті Portal вийде вже цього місяця

Bridge Constructor Portal Main

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

Гривня є! І що змінилося?

Steam, Гривня

PlayNews #306 — Visceral Games, Valve, Activision…

Gabe Newell The International 2017

З каталогу Steam видалили 173 гри, але навряд це хтось помітить

Tracks of Triumph: Industrial Zone

Гривні в Steam — бути

Steam, Гривня

Зміни в системі колекційних карток Steam

Заощаджуйте грошенята до літнього розпродажу в Steam

  • Кіберспорту — бути, але в такому вигляді в якому він є сьогодні, йому бути ще досить довго.

    • Ender

      Згідний, на про сцені, повний безлад і хаос, навіть фанатам важко розібратись в турнірах, і відслідкувати матчі улюбленої команди, чи повболівати за протистоянням двох топових команд котрі грають 5 разів на тиждень, несанкціоновані переноси матчів через напружений графік і.п.

Популярне