Ваші дії в інших іграх впливатимуть на матчмейкінг у Counter-Strike: Global Offensive

В останньому оновленні Valve додала до Counter-Strike: Global Offensive систему матчмейкінгу Trust Factor.

Мета Trust Factor проста — покращити ігровий досвід гравців. Досягатиметься це зведенням в одному матчі ґеймерів з однаковим рівнем відповідальності, який залежатиме від того чи покидаєте ви матч до завершення, чи використовували чіти (або заборонені модифікації) і як багато скарг від інших гравців ви встигли отримати. На перший погляд нічого нового чи незвичного, але особливість полягає в тому, що дані збиратимуть з усіх ігор у вашій бібліотеці. У своєму блозі Valve пояснила, що система Trust Factor робитиме це, збираючи “загальнодоступні дані, які демонструють звички та атрибути акаунта Steam, включно з часом проведеним у CS:GO, скаргами на гравця, випадками шахраювання та часом, який гравець провів у інших іграх.”

Valve пообіцяла не копати надто глибоко, щоби не змушувати гравців боятися за безпеку особистої інформації. Система буде активно розвиватись і, за думкою компанії, надасть гравцям новий позитивний досвід від гри.

Цей крок можна вважати хорошим далекоглядним рішенням, яке покликане вирішити давню проблему незадоволених підбором гравців. Проте, можна бути певним, що знайдуться ті, хто скаржитиметься на нововведення. Можливо, вони в чомусь будуть праві.

Читайте також

PlayNews #309 — Total War Saga: Thrones of Britannia, CS: GO

Total War Saga: Thrones of Britannia

3ona51 та NVIDIA анонсують турнір з CS:GO

PlayNews #286 — Bayonetta, Titanfall 2

Відкрито реєстрацію на WEGAME VaultCup — турнір із CS: GO, DotA 2 і LoL

Counter-Strike: Classic Offensive зʼявилась у Steam Greenlight

Eloplay.com — справжній кіберспорт у тебе вдома

Фестиваль WEGAME: куди піти, кого побачити?

STS UA — звіт за липень 2016

 • jaguar_arx

  Фігня. Що якщо в одну гру людина грає серйозно і відповідально, а в іншу навпаки заходить розслабитись, або коли не дуже має часу і не впевнена що зможе дограти матч до кінця? Тепер вже фіг розслабишся у іншій грі? Дебільна ідея.

  • Feodot Taran

   Ідея хороша. Сумніваюся що стати будуть збиратися з сінглплеєру. Тим більше враховуватиметься час проведений в грі. Я про що – якщо це мультиплеєрна гра і ти в мережевому режимі провів значний час – (1000 або більше годин) то явно до гри ти ставишся “більш серйозно” в плані твоя поведінка точно відповідатиме поведінці в інших мережевих іграх в яких ти провів стільки ж часу. Сумніваюся, що вона буде аж так різнитися. Наприклад важко уявити, що там 3000 годин в якійсь одній мережевій грі ти проводиш “на раслабоні”. В іграх для “релаксу” по приблизній статистиці люди менше часу проводять ніж в тих в яких “більш відповідальні”.

   • jaguar_arx

    А хто сказав що вони будуть брати до уваги скільки ти часу проводиш у грі? Наприклад хтось серйозно грає в КС-ГО і проводить там по 2-3 години надень, а в доту 2 грає в сердньому години на день перед роботою, чи перед сном, щоб розслабитись і часто ліває. Вийде приблизно на кожні 200 годин серйозгого КС-у десь 80-100 годин дуракаваляння в Дота 2. І що тепер йому не валяти дурня в Дота 2, щоб це не вплинуло на його гру в КС-ГО?

    • Shine

     Спитаю, так для загальної картини, чи Ви розумієте, що в результаті частих вильотів, Ви руїните ігри іншим гравцям(для доти це 9 інших людей)? Це вас влаштовує, нічого незвичайного?

     • jaguar_arx

      я взагалі в доту 2 не граю. і в КС теж :) я ігри взяв взагалі для прикладу.

     • Shine

      Ви висловились так, ніби це цілком нормально зайти в мультиплеєрну гру (зараз я про ігри, де кількість гравців впливає на результат)і покинути її коли вам захочеться.
      Доту я також для прикладу взяв, давно не граю, бо дуже підгоряло від ком’юніті, і від ліверів зокрема:)

     • jaguar_arx

      я висловився так, що це може бути. і привів один приклад. Можу привести приклад ще більш невинний. Наприклад хтось грає серйозно в КС, а свому 5-річному сину дає іноді пограти в Доту 2, коли сам десь в душі, ванній, вечеряє, дивиться футбол по телевізору або п’є пиво з друзями, і той син собі дозволяє лівати з гри, якщо йому не подобається. Як вам такий варіант? Чи справедливо батька карати за дії сина? Зважте що батько міг не знати про цю новину з матчмейкінгом і спокійно собі дозволяє гратись сину доту 2 навіть не підозрюючи, що йому знижують репутацію в іншій грі.
      Коротше – змішувати репутацію акаунта в різних іграх – це дебільна ідея.

     • Shine

      Все що я питав, це вашу думку про “ліверів”, і чи вони вас не бентежать. Не має значення хто саме: чи це 5 літній син, чи адекватний чоловік після роботи, чи однорукий накурений Джек із США.

     • jaguar_arx

      ну я здається відповів вище на це запитання.

     • Shine

      Ахаха, це так по українському – подвійні стандарти. Ви є власником акаунта, тобто несете за нього певну відповідальність.
      Якщо по відношенню до вас, використовуючи “костилі”, “ліверство” та інші негативні моменти спільноти геймерів ще можна втиснутись в якісь норми, то по відношенню до спільноти гравців це виглядає м’яко кажучи не дуже.
      Я не захищаю нову систему від “вольво”. Я всього лише намагаюсь вказати на явні суперечності у ваших висловлюваннях.

     • jaguar_arx

      Я взагалі не зрозумів що ви мені зараз закидаєте. Я здається чітко написав “не вважаю, що це круто , коли люди виходять.” Які подвійні стандарти ви зараз маєте на увазі? Можете пояснити ваш наїзд на мене?

     • Shine

      “Я поводжусь як бидло/хам в кінотеатрі, але не хочу щоб до мене відповідно(як до бидло/хама) ставились в сусідньому кафе”.
      Кінотеатр-кафе можете замінити на: спортзал-громадський транспорт, дота-кс.го, магазин-аеропорт, ітд. ітп., в будь якій варіації і послідовності.
      Я все, видохся, можете не відповідати, з мене досить.

     • jaguar_arx

      афігєть. взяв наїхав на мене. потім наїхав ще раз. що за хамло? мудак якийсь.

     • jaguar_arx

      і я не вважаю, що це круто , коли люди виходять. Але я вважаю, що карати матчмейкінгом треба тільки в одній грі. Якщо людина в одній грі ліває, то її треба кидати в гравців з такою ж репутацією тільки у цій самій грі, а в інших іграх не чіпати матчмейкінг.

  • Noviy Geroy

   А як на мене така собі сумнівна ідея. Навіть говорячи про те, що в одній грі залежно від її механіки ти граєш добре, а в іншій в тебе руки не звідти ростуть. І що тоді?

Популярне