Відбувся реліз iOS-версії GTA: Liberty City Stories (оновлено)

Оновлено 17 грудня о 18:20: Rockstar Games офіційно анонсувала релізи для решти найпопулярніших мобільних ОС. Як думаєте, чи скоро буде аналогічний анонс GTA: Vice City Stories?


Оновлено 17 грудня о 16:20: Компанія Take-Two Interactive (власник Rockstar Games) непрямо підтвердила вихід ще декількох версій гри: для пристроїв під керуванням Android і Windows Phone та платформи Amazon Kindle. Тож чекаймо на анонс від Rockstar.


Сьогодні у цифровій крамниці iTunes дуже несподівано з’явилась iOS-версія легендарної гри Grand Theft Auto: Liberty City Stories. Rockstar Games пропонує володарям техніки Apple повернутися на добре знайоме Східне узбережжя та знову зануритися в життя італоамериканця Тоні Сіпріані. Розробники запевняють, що гра має кадрову частоту 60 кадрів на секунду та нові текстури високої роздільності. Світло і тіні, обчислювані в реальному часі, стали родзинкою релізу.

IMG_0940

На сторінці гри у списку підтримуваних пристроїв зазначено iPhone 5/6, iPod Touch 6, iPad 4, iPad Air/Air 2, iPad Mini 2/3/4 та iPad Pro. Анонсу Android-версії ще не було, але допоки решта ігор серії, що отримувала iOS-версію, згодом виходила і в Google Play.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories — стрілянка від третьої особи з елементами аркадного автосимулятора і вільним пересуванням в ігровому світі. Дія гри відбувається в місті Ліберті-Сіті за три роки до історії Grand Theft Auto III. GTA: LCS стала п’ятою грою серії, яка отримала змогу запуску на сучасних смартфонах.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • sixshooter

    Хороша новина для мобільних геймерів. Я трішки проходив мою улюблену трійку на телефоні, вцілому все було грабельно. Ця гра то трійки хоч і не дотягує, та побавитись в неї на смартфоні – це приємно. Згадую як свого часу мріяв про ПСП заради неї=)